Příspěvky uživatele - 162.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Příliš rašících výhonů, 23.5.2016
Děkuji za odpověď, to je to, co jsem potřebovala vědět. Ty kdoule jsem tam dala omylem, jsou to ryngle. ještě jednou díky. Jitka
Příliš rašících výhonů, 21.5.2016
Tak vidím, že nejenom já po ránu nespím :). Vám i mně vyroste samozřejmě na větvi více výhonů, ale po celé délce větve. Já sem se ptala, co mám dělat s tím, že mi na KONCI, tzn. přímo z vrcholu vyrostou 3-4 výhony současně a pak to vypadá tak tochu... celý příspěvek >
Příliš rašících výhonů, 21.5.2016
Milý Rosťo, děkuji. Když jsem četla první odpověď, tak jsem nevěděla, jestli jsem se snad špatně nevyjádřila. Ale i slivoně se snad stříhají, ne? Zvlášť po výsadbě a v prvních letech. Ale protože mám na zahradě tři asi padesátileté a pomalu... celý příspěvek >
Příliš rašících výhonů, 20.5.2016
Dobrý den, i když mám zahradu již několik let a o stříhání stromků jsem nějaké základy načetla, raději se zeptám, než něco zkazím. Mám 2 mladé ryngle, jednu třetím rokem, druhá je sázená loni na jaře. Zatím jsem stříhala jen jabloně a tam je to jasné... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika