Příspěvky uživatele - 228.92

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez na sekání trávy na pozemku, 6.6.2016
Prvně všem děkuji za odpovědi! Honda 435 zakoupen a již pozemek posekán. Zkušenosti : vibrace minimální,  nic co by se nedalo zvládat nebo by bylo obtěžující. Popruhy pohodlné. Sekal jsem bez sluchátek a naprosto v pohodě, takže mohu jen... celý příspěvek >
Křovinořez na sekání trávy na pozemku, 26.5.2016
Tak jelikož je vybraný HONDA 435 tak se ještě zeptám na názor, co do křovinořezů lijete za benzín? Slyšel jsem, že je lepší dávat natural 98 resp. 100 (např. omv)... že v něm nejsou přimíchané biosložky a že je to vhodnější pro motor a neucpává se... celý příspěvek >
Křovinořez na sekání trávy na pozemku, 25.5.2016
Za ty peníze ale stihl nepořídíte. Jakmile k tomu přikoupíte potřebné věci budete přes 15000
Křovinořez na sekání trávy na pozemku, 25.5.2016
Už jsem rozhodnutý, že půjdu do HONDA 435. Pro moje potřeby by měl bezproblémů dostačovat a navíc budu mít dobrý pocit z kvalitního výrobku.
Křovinořez na sekání trávy na pozemku, 24.5.2016
Tak teď jste mě všichni dostali... už nevím co koupit :) :) :) Když se dívám na stihl tak je dražší než honda (model fs 100 - 130) a navíc nemá v základu ani strunovou hlavu a většinou jen jednoramenní popruh, prostě všechno se... celý příspěvek >
Křovinořez na sekání trávy na pozemku, 23.5.2016
Nikde jsem se to nedočetl jestli Honda má nějaký silentblok nebo ne. Nicméně jsem se byl podívat na tu stigu dnes a vypadla z variant. Zbyla mne už jen Honda tak půjdu do ní. Akorát přemýšlím kde ji koupit (u u koho)  prodejců víc. Dnes jsem byl... celý příspěvek >
Křovinořez na sekání trávy na pozemku, 22.5.2016
Jen abych upřesnil nejdu po ceně... ale chci v té ceně vybrat - ideálně - nejlepší řešení pro mou potřebu... Jak jsem psal u HONDY se mi líbí popruhy jsou fakt velice pohodlné. A co se týče příslušenství, tak kde jsem se na ni díval, bylo pouze... celý příspěvek >
Křovinořez na sekání trávy na pozemku, 22.5.2016
Zajdu mrknout do prodejny na tu stigu ještě a uvidím... Co vidím jako zatím rozdíl tak jen, Honda má lepší popruhy, ale zase nemá protivybrační system... jinak mi to přijde úplně stejné s rozdílem 2000,- 
Křovinořez na sekání trávy na pozemku, 20.5.2016
jj to vím, ten z výběru vypadl i kvůli ceně... spíš teď zvažuji ten tip STIGA a model 435...  byl bych rád kdyby tu napsal i nějaký majitel těchto dvou zařízení výhody, nevýhody... Honda 435 vs Stiga 435... PS : případně na stigu dobrého... celý příspěvek >
Křovinořez na sekání trávy na pozemku, 20.5.2016
Ještě bych jen dodal, u Hondy jsou teda ty popruhy kvalitnější, polstrování určitě ramena potěší :)  ... je něco takového i u STIGY jako příslušenství? 
Křovinořez na sekání trávy na pozemku, 20.5.2016
Díky za odpověď... teď se dívám na tu stiga 435... přijde mi to jako stejný stroj o 2000 - 3000 levnější... U té Hondy to bude hodně poznat, že nemá antivibrační mezikus? A řekněme co se týče kvality, záruky, výdrže jsou na tom stejně? Jsem od... celý příspěvek >
Křovinořez na sekání trávy na pozemku, 19.5.2016
Zdravím všechny :) Potřeboval bych radu. Na stavebním pozemku rozměr kolem 650 m2 potřebuji několikrát do roka posekat trávu. Velikost kolem půl metru - 1m všeho chuť co tam zrovna roste :).  Zvažuji jaký koupit křovinořez a rád bych si... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika