Příspěvky uživatele - 209.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slepice nežerou krmnou směs a nesnáší, 19.6.2016
Do toho snášení jim nijak nemluvím, je mi jasné, že musí dospět a ty starší zesílit, ale s tím krmivem je mi to záhadou. Já jsem jim ten šrot= krmná směs pro nosnice dávala původně drobtovitou s vodou, ale jenom si zobly a už si pucovaly zobáky. Když... celý příspěvek >
Kroucení listů u rajčat - proč?, 19.6.2016
Mně to začíná také, v normální zemi, bez kupované zeminy, dole pár granulek hnoje a špetička kostní moučky - tu neznám, někde jsem to četla. žádné herbicidy kolem, ale listy se začaly spíš rolovat a zasychají po okrajích. Jsou ale kupované... celý příspěvek >
Plísen bramborová na rajčatech 2016, 19.6.2016
Letošní rozmarýn? Vždyť je to trvalka. Při současných zimách mám rozmarýn venku celoročně a vůbec se o něj nestarám, nezalévám ani nehnojím, to by ho asi zabilo. Na výšku 1,5 m do šířky - už zpacifikovaný provázkem- tak dva. Začal kvést už v únoru a... celý příspěvek >
Slepice nežerou krmnou směs a nesnáší, 18.6.2016
Před měsícem jsme koupili v Prace 3 kuřice dominanty a 2 roční slepice. Jsou v pohodě, pouštím je do zahrady, vypadají zdravě a žerou také hodně. Bohužel z míchaniny ať s namočeným pečivem či brambory pečlivě vyberou vše a nechávají ten šrot. Denně... celý příspěvek >
Ananasová meruňka, 18.6.2016
Přesně tak. Dělali jsme si legraci, že byla dopoledne ještě nezralá a popoledni byly už všchny marhule měkké na zemi.
Brambory šestinedělky, 12.6.2016
Sadili jsme začátkem dubna Impaly a napadlo mě dát do brázdy starou slámu, na to granulovany hnuj - jen posolit a prolít vodou. No bylo to sice delší šestinedělí, ale už týden kopeme tak průměrně 3/4 kg a nejsou to žádné oříšky. Dá se to ještě... celý příspěvek >
Pestovali jste okru?, 18.5.2016
Okru jsem pěstovala 2, je to takovy bujný plevel, má to spoustu tobolek -lusků s hlenovitym obsahem a semínky. Akorát s upotřebením to bylo horší, v polévce se to táhlo jako sopel a chuť - ani nevím. Jo, tady pod Brnem roste šechno, letos se samy... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika