Příspěvky uživatele - 23.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tipala, 11.7.2017
Mam sad na Luhacovsku pod polickem zemaku, skoro kazdy podzim jsem prihodil tak nejak lopatu konskeho hnoja do okola asi tak v prumeru do metra od kmenu.Za tech 18 roku co je mam tak jsem snad dvakrat zjara prihnojil ke kazdemu sromu hrt cereritu a... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 29.5.2016
 Zdravim, ja rikam sadit, za pokus to stoji.Pokud, vykazuje Lipnicka takove vysledky cukernatosti.  V devadesatkach jsem, zalozil dva sady Tipaly, Gabrovske,Cacanskle rodne, Vlasky,  Hamanky,  Pressenty, Stanley,   Karlaty od... celý příspěvek >
Tipala, 29.5.2016
Tipala, je trochu haklivejsi na jarni mraziky ale jinak je odolna vuci sarce.  Tipaly, ktere mi tak dobre rodi, dovazeli od vas z Partizanskeho za 65kc za stromek.Mrzi mne, ze jsem toho nenakoupil vic.Palenka z Tipaly je velmi dobra na zaludecni... celý příspěvek >
Tipala, 19.5.2016
 Castecne, mate pravdu ale pokud vymrely Kalarlatky a Spendliky neda se jenom vzpominat jak to bylo dobre. Pochazim z rodiny, kde kazdy rok byly trnky, jak sa unas na Valachoch rika. Prvni 25metraku trnek v zari slo na prodej, pak sa varily... celý příspěvek >
Elena, 17.5.2016
Kamarade, pred 15lety jsem nasadil 8ks Vlasek-do oblasti Luhacovske zalesi svz.zarosna strana,  tri uhynuly misto nich Cacanku rodnou, do meze kde pravdelne moje tchyne sazi, zemaky o oves, obrok hnoji pole konskym hnojem. Vlaska, kdyz kvete tak... celý příspěvek >
Tipala, 4.5.2016
  Znovu zdravim, dnes jsem mrknul do kvetu, Tipala nevydrzela trifazovy mraz- 4-3-3 C v minulem tydnu, stejne Cacanka rodna i Vlasky.  Do kolace bude z techto odrud, nic vic.   Stenley, Gabrovska,Haganta, Presenta, Karlatky, Durancie a... celý příspěvek >
Tipala, 4.5.2016
Zdravim, Tipala u nas dozrava postupne, konec cervence az do pulky srpna, nechavam co nevic dozrat. Pri sberu denne 2 -4 veder, loni do tri 120lsudu postupne, zasadne nevypeckovam, nejsou lidi.V roce 99 jsem to risknul, po sedmi letech jsem to chtel... celý příspěvek >
Tipala, 2.5.2016
Zdravim, uz jsem Tipalu nekolikrat destiloval 3x cca po 280 az 300l kvasu vzdy da 10 az11 l ze 100l kvasu v dobrej palenici, slusna vyteznost na to, ze je to letni ovoce. Destilat chutna trochu po mandlich a je jemny. Pressenta mi zarodila v loni,... celý příspěvek >
Stanley vs. Tipala, 2.5.2016
 Zdavim, mam Tipaly od roku 1999 ve dvou lokalitach na vychodni Morave, soucasne s Gabrovskou, Stenley,Cacankou Rodnou a par starych Karlatek dve Vlasky a jednu Pressentu.Skvella uroda, kazdy rok.  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika