Příspěvky uživatele - 208.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
O jaký druh palmy se jedná a co ji chybí, 24.11.2009
Dobrý den, howeu, i rhapis mám doma a jsou to jiné palmy než tato. Tato je málo známá Euterpe edulis, kterou mám také doma. Roste jako solitérní rostlina v tropických krajích proto má ráda teplo i v zimě min. 18°C a pokud budete mít teplotu méně než... celý příspěvek >
Zahradní traktor, 22.10.2009
Zdravím, napsáno o traktorech zde bylo už mnoho a proto nebudu nic popisovat a doporučuji vyhledat tyto příspěvky, kde si jistě tazatel udělá obrázek o možnostech použití, jen malá reakce na pana 119 151 že s jeho výroky nemohu souhlasit jelikož se... celý příspěvek >
Polámané stromky, 18.10.2009
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, máme okrasný stromek prunus serrulata kiku shidare a teď nám sněhová kalamita ulomila dvě větvičky na mladém stromku.Jsou nalomené.Jde to nějak ošetřit, nebo je lepší je zastřinout: Poraďte prosím co teď na zimu s... celý příspěvek >
Nazev palmy, 28.9.2009
Phoenix canariensis
Kurník - izolace?, 25.1.2009
dobrý den chtěl bych se zeptat jestli jste nekdo nestavěl svůj Kurník. Mám zatím kurník v kůlně a potřeboval bych ho zvětšit. Každou radu ocením. Děkuji Hargaš
Lekníny, 11.7.2008
Zdravím mám prosbu jestli by mi někdo poradil jak pěstovat správně lekníny letos jsem ho čistil po několika letech lekníny tam byly taky dlouho i přes kruté mrazy a krásně kvetly jak jsem ho vyčistil lekníny dal zpátky a asi tak do 2 měsíců mě z nich... celý příspěvek >
voda v bazénu, 7.7.2008
Pro Martina: Zdravím a chci se zeptat proč nemám věřit J.S. Voda je vypuštěná a napouští se nová co by jste mi poradil vy na začátek akorát nevím jestli to měření Ph se má dělat nejdřív před Chlor šokem nebo až po něm mám tu vodu Ph 5,5 takže nejspíš... celý příspěvek >
voda v bazénu, 6.7.2008
Díky moc tak to jdu ještě teď vypustit a ráno bazén vyčistím a přes den napustím novou vodu budu se řídit vašich rad ještě jednou moc děkuji měj te se fajn a nashle Jirka
voda v bazénu, 6.7.2008
Díky moc za odpověď a zeptám je šance, že ta voda bude ještě křišťálově čistá nebo ji budu muset vypustit a dát novou, aby mi to prcky nesežralo díky a zdravím Jirka
voda v bazénu, 6.7.2008
Zdravím všechny na úvod říkám jsem laik mám takový dotaz včera jsem napustil dětem kruhový bazén 366x91cm do něj jsem dal chlor-šok hned na to odstraňovač řas a do toho vločkovač na radu prodavačky voda super pustil jsem filtraci... celý příspěvek >
efektní rostliny k vodě, 16.6.2008
Zdravím mám dotaz jestli někdo neví čím to je, že mi v jezírku praskaj listy na leknínech nikdy jsem to neměl a úplně jako by se rozpouštějí díky za radu zdraví Jirka
Rybníček nebo žabinec?, 18.5.2008
Zdravím všechny mám dotaz v jezírku jse mi usadili 3 velké žáby-Ropuchy a nevím jestli je to dobře je tam nechat nebo je přenýst někam k rybníku bojím se abych neměl v jezírku žabinec díky za odpovědi zdraví Jirka
zakalené jezírko, 11.5.2008
Zdravím chtěl bych se zeptat kolik toho Hypermanganu tak dát a do jak velkého jezírka jste ho dával předem díky za radu
zakalené jezírko, 11.5.2008
Dobrý den mám dotaz vyčistil jsem na zahradě po 33.letech betonové jezírko po dědovi rozměry d.220 š.150 h.60cm z toho humusu na mě vykouklo 18 karasů 8-10cm dal jsem je zpátky do čisté vody k tomu lekníny do košíků na dno bílé kamínky,... celý příspěvek >
Tuje Smaragd, 12.4.2008
Dobrý den chtel jsem se zeptat mam tuje smaragd mam je asi 3 roky jsou neco pres 2 metry velke a najednou po zimne zacali od spoda rezavet mam jich vedle sebe asi tricet a zacali rezivet v uplne stejne rovine nevim co stim mohl by mi nekdo poradit co... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika