Příspěvky uživatele - 234.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňky 2022, 6.4.2022
Vesna rozkvitá velmi skoro, bola odkvitnutá už pred mrazmi.
Farely - Farbaly - Farhial, 21.9.2021
Ako je na tom Farbaly s odolnosťou na moníliu plodov a jarné mrazy pan Geronimo? Je na tom lepšie ako Tsunami a Kuresia? Vaše plody na Farbaly sú velmi pekné.
Cacansku lepoticu alebo Stanley?, 28.3.2021
Džem sa dosladzuje cukrom. Nie je to lekvár. Čačanská lepotica je na džem výborná.
Hádanka, 13.11.2019
Paraji: 50% - správne máte 6, nesprávne tiež 6. (Uviedli Ste 4 odrody, ktoré tam nie sú, z tých 8 ktoré tam sú ale nemáte všetky v správnom poradí). IH
Zahradnictví Spomyšl, 4.11.2019
Uvedené záhradníctvo nepoznám, ale sadil som teraz v októbri 9 nových stromkov a zopár záhradníctiev som obehal, takže poznatkov mám kopu. Stručne - sortiment veľmi dobrý (výber aj kvalita), ochota personálu tiež, ceny prijateľné, problémom je... celý příspěvek >
Jadroviny 2019, 6.8.2019
DESERT - produkt českého šľachtenia (Coxova reneta x Golden Delicious) - chuťovo jedno z najkvalitnejších jabĺk, sa začína vyfarbovať (foto). Neklamný znak, že jeden z degustačných vrcholov jablkovej sezóny sa nezadržateľne blíži. IH
Red Delicious mutant, 6.8.2019
Diferencia vo vyfarbení Red Chief (foto 1) a Red Cap (foto 2,3) sa stupňuje. Red Cap patrí k najkrajšie vyfarbeným klonom Red Deliciousu. IH
Flamingo, 6.8.2019
FLAMINGO som dnes obral. Po jeho obratí sa vždy tak trochu zahanbím - môj vzťah k broskyniam a kôstkovinám všeobecne je, mierne povedané, vlažný. Pritom ten stromček Flaminga sa naozaj snaží, pri iba vyslovene bazálnej starostlivosti pekne a... celý příspěvek >
Kamčatská borůvka - lonicera, 26.5.2019
Dozrelo prvé tohtoročné ovocie - zemolez (foto 1,2). Nepotrvá dlho a budú aj prvé jahody (foto 3). IH
Moruše, 26.5.2019
Čiernoplodá moruša - tak ako každoročne sľubuje bohatú úrodu (foto). Strom má výšku asi 6 metrov. Dôležitá bola absencia jarných mrazov, na ktoré sú mladé listy moruše mimoriadne citlivé. IH
Narašené rouby, 30.3.2019
32.161: Štepy (rouby) Ste mali odobrať o niečo skôr - v decembri-januári. Technika za kôru si vyžaduje dobrú odlučiteľnosť kôry, prvá miazga sa ešte len rozbieha, takže optimálne to zatiaľ nebude (nie však nemožné). Ako píše Mimmo - ak by Ste boli... celý příspěvek >
Postřik proti puchrovitosti 2019, 11.3.2019
Momentálne počasie naozaj neumožňuje striekať. Postrek meďou (Kuprikol, Champion...) proti pôvodcovi tejto hubovej choroby - Taphrina pruni - by mal byť spravený v čase nalievania púčikov. Ak vychádzam zo situácie u nás, tak to vidím na postrek tak... celý příspěvek >
Nůžky Felco 2, 8 (6) nebo Bahco PX-M2(3)?, 11.3.2019
Gusto: Jednoručné nožnice nie sú nástroj na strihanie 3-centimetrových (priemerom) konárov. Tam použite pílku alebo pákové nožnice. Konáre s priemerom 2-2,5cm by Ste ale mali odstrihnúť bez väčších problémov. Možno je chyba v technike, vhodné je... celý příspěvek >
Množení starých odrůd, 10.3.2019 Obsahuje fotku
168.1: Z Vašej formulácie otázky nie je jasné na čo sa pýtate. Do čoho sa chcete pustiť? Ak myslíte očkovanie, tak teraz určite nie. Na bdiace očko sa očkuje v čase prvej miazgy, na spiace očko v júli až septembri. Inak zohnať Coxovu renetu by nemal... celý příspěvek >
Jak na jarní střih, 10.3.2019
Na oholenom stromčeku by Vám malo vyrašiť veľa výhonkov. Tie ktoré budú na úseku plánovanej výšky kmeňa ihneď vylamujte (predísť ich rašeniu môžete vyslepením púčikov v tejto oblasti). Sústreďte sa na úsek cca 40-50cm pod vrcholovým púčikom - v tejto... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika