Příspěvky uživatele - 148.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba Toptaste, 15.5.2016
Připomíná to bakteriální korovou nekrózu peckovin.
Japonská hrušeň, nemoc?, 15.5.2016
Ano, asi bude. Spála mě hned nenapadla - co jsem viděl stromy napadené spálou, tak to bralo hlavně komplet listy a výhony, ale je pravda, že se může projevit na kterékoliv části, včetně květů.
Jarne mraziky 2016, 14.5.2016 Obsahuje fotku
Podobné praskliny se mi tvořily na malých (i větších) plůdcích hrušně (Radana). Začal jsem aplikovat bór a další roky to bylo v pořádku. Letos jsem dal zatím jen jednu aplikaci a opět pár popraskaných plůdků jsem našel.
Japonská hrušeň, nemoc?, 14.5.2016
Přesně to samé jsem dnes objevil u odrůdy Hosui. Ještě před týdnem po odkvětu začínaly malé plůdky, vše v normálu a dnes toto. Bude to nějaká "houbovka", možná monilia, která tu, spolu s pseudomonas, docela řádí stále na více druzích a odrůdách.
Mráz - malé plůdky broskvoní, 10.5.2016
Ne, pouze Kuprikolem.
Mráz - malé plůdky broskvoní, 10.5.2016
Letos u broskvoní, ještě před mrazy, začaly usychat květy, a to i u takového skoro všemu odolného držáku, jakým je Flamingo.
Vyklobaná očka, 10.5.2016
Mám s tím letošní zkušenost, a to bohužel u roubů.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika