Příspěvky uživatele - 114.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Phlox subulata - řez, 18.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, máme na zahradě phlox subulata, kvete krásně, ale z nějakého důvodu vždy jen na nových odrostech (viz. fotografie). V zahradnictví, kde jsme ho brali, nám řekli, že řez není u této květiny potřeba, a na internetu k tomu nemohu dohledat... celý příspěvek >
Skladování zeleniny a ovoce v sezoně, 13.5.2016
Moc děkuji, vyzkoušíme  vlastně ještě mě tak napadlo - mohu rajčata ponechat např. ve dvou, max. ve třech vrstvách? Nebo je potřeba, aby byly v jedné vrstvě? 
Skladování zeleniny a ovoce v sezoně, 13.5.2016
To se omlouvám, asi jsem to omylem přeskočila  dnes máme čerstvě nakoupeno, tak to půjdu vyzkoušet zabalit, snad to pomůže. Ten froté ručník máte na dně šuplíku jen tak pro tu zeleninu, kterou nemáte zabalenou nebo máte uvnitř každého sáčku... celý příspěvek >
Skladování zeleniny a ovoce v sezoně, 12.5.2016
To budete hodný :)
Skladování zeleniny a ovoce v sezoně, 12.5.2016
Lednici na zeleninu si nekoupíte. Zde na foru se poprvé setkávám s tím, že zmíněnou zeleninu je vhodná pro uchovávání v lednici. A ano, samozřejmě že jedním z řešení může být pořídit si nějakou profesionální lednici s uv světlem, řízenou... celý příspěvek >
Skladování zeleniny a ovoce v sezoně, 12.5.2016
Máme k dispozici i terasu i trávník, takže kopnout do země můžeme. Spíš mi šlo o to, jestli je nutno to mít celé pod zemí nebo to může být např. půl metru do země a půl metru nad zem nějak odizolované např. polystyrénem. V každém případě děkuji za... celý příspěvek >
Skladování zeleniny a ovoce v sezoně, 12.5.2016
Upřímně moc nerozumím tomu, proč reagujete tímto způsobem. Přišla jsem pro radu a ne se tu štěkat o zbytečnostech. Ano, dělám asi něco špatně, ale netuším co.  Fyzikální zákony jsou neúprosné a nelze samovolně snížit teplotu, když okolní má... celý příspěvek >
Skladování zeleniny a ovoce v sezoně, 12.5.2016
Také máme Liebherr, dva roky starý, takže novou lednici neplánujeme. Biofresh v něm ale bohužel není, jen zony na zeleninu.  Ohledně té teploty. Téměř všude čtu, že teploty pod 4 stupně většině běžné zelenině škodí a koneckonců např. rajčata... celý příspěvek >
Skladování zeleniny a ovoce v sezoně, 12.5.2016
Berete dvě extrémní hodnoty... ale jinak ano, s vysokou vlhkostí má problém celý barák, náš byt je jeden z mála, který díky bohu zatím netrpí na plísně (kromě koupelny) ač tu k té obecné vlhkosti je několik vlhkých terárií a kuchyně není oddělená od... celý příspěvek >
Skladování zeleniny a ovoce v sezoně, 12.5.2016
Ano, brambory těch 3 - 5 dnů (většinou, pokud nejde o hodně špatný kus) vydrží, i to že mírně klíčí neřeším pokud klíčky nejsou zelené, případně pokud nezezelená část brambory a nebo v horším případě pokud nejsou gumové. Jejich chuť je potom... celý příspěvek >
Skladování zeleniny a ovoce v sezoně, 12.5.2016
Jasně, co neznám, to neexistuje. Omlouvám se, že jsem Vás pohoršila, ale ne, opravdu nemám tolik volného času, abych vymýšlela nesmysly. A buďte tak laskav a pokud se do mě chcete navážet, tak si nejdřív pořádně přečtěte, co píšu.  Takže... celý příspěvek >
Skladování zeleniny a ovoce v sezoně, 12.5.2016
Psala jsem "k 25", běžné rozmezí teplot je tu mezi 22 - 25 a ano, téměř celoročně. Chladněji je jen v koupelně (tam zeleninu skladovat nejde), v šatně (tam také ne) a na chodbě, kde to ale není o tolik lepší a tam jsme skladovali doposud a potraviny... celý příspěvek >
Skladování zeleniny a ovoce v sezoně, 12.5.2016
V Praze, nemáme tu žádné zvláštní klima, jen byt je malý a v průběhu celého dne tu svítí několik terárií, takže v použitelných místnostech (nepočítám koupelnu a šatnu) nejde teplota pod 20, většinou je tu mezi 22 - 25, přes zimu topíme. Teplota je... celý příspěvek >
Skladování zeleniny a ovoce v sezoně, 12.5.2016
Globus...
Skladování zeleniny a ovoce v sezoně, 12.5.2016
Jedná se o kupovanou zeleninu, ne vypěstovanou. To, co vypěstujeme, konzumujeme postupně, ale máme malou zahrádku, je toho velmi málo a jedná se většinou o cca 2 měsíce v roce. Po zbytek roku jezdíme jednou za týden/14 dnů na nákup.  Vždy se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika