Příspěvky uživatele - 148.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zatrávnenie sadu, 8.5.2016
Zahradu sekám křovinořezem (motorovou kosou) se strunovou hlavou - porost to rozseká na malé části a vše nechávám na místě. Za pár hodin, když není mokro, skoro nevím, že jsem něco posekal. Organika zůstává na místě, té není nikdy dost (alespoň... celý příspěvek >
Pink Lady, 4.5.2016
Dneska jsem si dal kupovanou Evelinu - no, zklamala mě. Tuhost dužniny dobrá, i ta šťavnatost tam byla, ale chuť - směs syntetické chemie. Snad je to tím skladováním a ve skutečnosti je to jiné.
Loni sazená Williamsova - hodně kvete, 3.5.2016
Také bych to viděl na podnož - kdouloň - a v pro ní nevhodných podmínkách. Z dřívějška mám jednu takovouto "sloupovku" Lauru (na kdouloni v jílu).
Je slivka Toptaste samoopelivá?, 30.4.2016
Dejte Hanitu.
Jarne mraziky 2016, 21.4.2016
Tady dnes ráno v půl šesté ve 2 m nad zemí mínus 2,1 °C.
Aplikace Chemstopu na mladý stromek, 20.4.2016
Před 3 lety jsem to přímo máznul na mladé stromky (1-2 leté), lep tam stále je a stromkům to zatím nijak neublížilo.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika