Příspěvky uživatele - 112.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdo mi zabíjí slepice?, 19.10.2016
dobry den dnes jsem prisel k vyběhu slepic a s pěti slepic jsem našel 4 bez hlav a jedna byla uplně pryč co za zvíře to mohlo udělat a jsme opklopeni sousedy kde mají velké psi dekuji za info
Výměna klinového řemene na R145 SV, 3.5.2016
Mám stejný problém, potřebuji zjistit rozměr klínového řemene pro sekačku R 145 sv. Franta
Choroba sazenic rajčat?, 27.4.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám dotaz, koupil jsem semena rajčat odrůdy brandywine, bohužel sazenicím se začínají nějak divně krabatit listy, na spodních listech se začínají objevovat žluté skvrny. Sazenice nejsou přelité, postřik proti sviluškám, nebo molicím jsem... celý příspěvek >
Stiga Estate 3084 H, 14.4.2016
Už se blíží čas kdy budu muset vyměnit klínové řemeny.Proto se obracím na všechny s podobným problémem, protože originální řemeny jsou až 4x předražené jestli někdo neví rozměry klínových řemenů na tento traktůrek Stiga Estate 3084 H servisy vám... celý příspěvek >
Stiga Estate 3084 s hydropohonem Hydro Gear, 16.3.2016
Máte prostě v životě smůlu a všechno se vám kazí, doufám že aspoň v lásce máte štěstí.Jinak moje stiga šlape jak hodinky a nemůžu si stěžovat Pepa.
Stiga Estate 3084 s hydropohonem Hydro Gear, 16.3.2016
Dobrý den.Mám traktorek stiga 3084 H a seču sním zahradu 1400m mírně do svahu hodně stromů a celkem hrbolatou, seču nejméně každých 14 dní hydrostatická převodovka má celkem velký ventilátor chlazení a nemám sní žádný problém.Po posečení celé zahrady... celý příspěvek >
Vigna caracalla, 25.1.2015
Letos tuto rostlinku budou mít od dubna na Rostlinky.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika