Příspěvky uživatele - 212.56

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oranžové tečky na slivoni, 18.9.2016
Mame je na zivem plotu a bylo mi receno, ze jsou na odumřele rostline, ale urizla jsem ji a vsimla si ted na podzim, ze se prenesla hiuba i na zive vetve.co s tim? :-(snad neprijdeme ob živý plot
AKU sekačka - jakou vybrat?, 2.6.2016
Nevím proč si myslíte, že 80V sekačka bude silná (síla). "vysoké" napětí je podle mě spíše cesta pro výrobce, jak ušetřit na materiálu... Po zkušenostech s 48V PB bych hledal spíše menší napětí, protože je to potom o ceně baterií, ať se jedná o... celý příspěvek >
AKU sekačka - jakou vybrat?, 2.6.2016
Tak to mi tedy někdo hoĎte odkaz na ty baterie 24V/10Ah.
Sklizeň 2014, 21.5.2016
Taky mi takto roste česnek na divoko-cca 1m2, ale jiná věc k obrázkům. Vy ten česnek máte špatně sklizený. Není uschlý za paličkou a je sežíznutý. Takže ještě mohl být v zemi a otevřel jste bránu pro plísně atd.
Jak vám letos kvetou jabloně?, 15.5.2016
Všeobecně - zimní řez podporuje růst dřeva a letní řez podporuje plodnost.
Jak vám letos kvetou jabloně?, 9.5.2016
Dnes první rozvité kvítka na Rubinole. Vzalo to rychlý spád.
Vysokokmen, 2.5.2016
Nejde mi zkopírovat url, tak si zadejte do vyhledávače zahradnictví Hronov Zobal. Mají tam rubinolu, angold atd. na jaderničce i A2. Také jsem tam chtěl kupovat :-)
Jak vám letos kvetou jabloně?, 1.5.2016
Píšu jako pan Jiří. Jsem z Trutnova 440m na jižním svahu pod kopcem a mám problémy s chutí jablek. Jsem spokojen pouze s chutí švestek a jabloně beru už spíše jako sport. Jedině Rubinola se dá "jíst" a ono již asi napovídá o možné... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika