Příspěvky uživatele - 169.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Loni sazená Williamsova - hodně kvete, 5.5.2016 Obsahuje fotku
Tohle jsem jí provedl a další podobně. Není asi nač čekat. A půjdu na švestky.
Loni sazená Williamsova - hodně kvete, 2.5.2016 Obsahuje fotku
Poradíte prosím, kdy a zda vůbec odstranit květy, nebo plůdky, budou-li, aby se loni na podzim vysazená Williamsovka příliš "nevysilovala"? Mám celkem 4, a tato jediná takto mohutně kvete, ostatní teprve rozbalují "myší ouška". Přesto už na nich byly... celý příspěvek >
Rez hrusnova - kdy postrik?, 25.4.2016
Flint Plus jsem kupoval a dražší podle mě není. 3x6gr za necelých 50,-
Olamovat výhony na kmínku? Kdy?, 17.4.2016 Obsahuje fotku
Dovolím se zeptat, zda olamovat výhonky na kmínku pod korunkou loni na podzim vysazené meruňky. Předpokládám, že ano, ale nikde jsem se nedočetl.
Ceresna + visna, 14.1.2016
Mívám tak po padesáti litrech višní a zrovna tak i třešní. Přesto pálím každé zvlášť. Opravdu stojí za to vychutnat si tu skvostnou chuť višní a dobrou chuť třešní každou sólo. 300 litrů od každého je pro běžného člověka sci-fi))
Hodnocení švestkové sezony 2015, 15.11.2015
Pro mě "TO" teprv začalo tím, že jsem vysadil kromě hrušní, třešní a višní několik stromů, a to: 2x GABROVSKÁ, 4x LIPNICKÁ, 3x STANLEY, 2x HANITA, 2x DURANCIE, 2x DOMÁCÍ, 1x PRESENTA, 2x ONTARIO a 1x OPÁL aby jednomu stromu domácí švestky, která je... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 27.10.2015
Dnes mi kurýr přivezl 4 kousky a vypadají báječně. Zítra jdou do země.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika