Příspěvky uživatele - 234.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní krby, 12.6.2016
Zkuste třeba menší firmy které jsou na to specializované. Na některých stránkách dokonce najdete i online poradce, tak by vám mohl pomoci. My máme poměrně široký krb, který není zase naž tak příliš vysoký. Záleží jaké máte místo kde ho... celý příspěvek >
Klíčení cibulovin, 2.5.2016
Odkdy je křešina cibulovina? Klíčí semena, ne cibule a hlízy!
Motorová pila s elektrickým startérem, 18.2.2016
O tom, že má ten váš poctivý čtyřtakt, tlakové mazání, velmi silně pochybuji. U čtyřtaktu u této techniky, nemůžete chtít, aby pracoval většinu pracovního časo v nějaké jiné poloze, než je při sečení. Už proto, že dvoutakt může dlouhodobě pracovat v... celý příspěvek >
Vari DSK 317: nepřesné řazení, 13.4.2015
Tady si protiřečíte. Jednou napíšete, že to neni profi stroj a o kousek jinde, je to profi stroj. Na variku se rychlostní stupně neřadí postupně!! Protože se dá řadit jen v klidovém stavu, mužu zařadit cokoliv s ohledem na schopnost stroje se na daný... celý příspěvek >
Co to je za kytku?, 6.8.2014
Tak za prvé: jako správný ekolog, sekejte KOSOU. Za druhé: když mi něco způsobuje nějaké potíže, tak se v první řadě starám o to abych sám zjistil, která rostlina mi způsobuje alergické reakce a když nebudu vědět tak teprve potom se ptám pomocí... celý příspěvek >
Rajce na rostline bramboru, 25.6.2014
Tak na tento úlet si dovolím dát i svůj příspěvek/dotaz. Letos sázím vše pozdě a celkově nestíhám. Navíc jsem prvně vživotě zasel lilek. Z lilku poznám jen plod, ale když jsem protrhával plevel tak jsem vytrhal i pár "planě" rostoucích brambor o... celý příspěvek >
Křen, 25.6.2014
Já zrovna přemýšlím jak to udělat jinak s naším křenem, proto mne upoutal váš příspěvek. Nevím to jistě ale docela mne stále leze na mysl, že křen dělá půdu více kyselou. Celou plochu bych tedy křenem asi nedoporučoval osázet. Jinak znám křenu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika