Příspěvky uživatele - 165.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se zbavit včel samotářek?, 5.5.2016
nevím co rozporujete, přeci jsem psala že mám dům z vepřovic, a starý... kde by se ve stoletém domku našlo zdravé dževo a běžná omítka???
Jak se zbavit včel samotářek?, 3.5.2016
no buď samotářky, nebo zemní včely je jich totiž víc druhů - koukám, že tady je víc "neználků" než jsem si myslela... :) : mezi zemní včely patří pískorypky, ploskočelky, chluponošky. Včely drvodělky
Jak se zbavit včel samotářek?, 3.5.2016
"Některé druhy si budují chodbičky pro hnízdo sami, těm stačí připravit jen vhodný terén. Může to být např. hlinitopísčitý břeh nebo pěšina; kamenná zídka v zahradě slepená hliněnou maltou místo betonem; zahradní domek nebo zídka z neomítnutých... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel samotářek?, 3.5.2016
no právě, takže jediné řešení je buď plošné stříkání nějakým prostředkem co je zabije, ale prý existují i nějaké přípravky co se aplikují na stěny a vydrží delší dobu odpuzovat hmyz, doufala jsem, že mi někdo poradí, no další řešení je trámy natřít a... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel samotářek?, 3.5.2016
jo v zahradě by mi nevadily, ale když nemůžete projít průjezdem aniž byste vyhýbasli včelám, asi by se vám to taky nelíbilio, mám v průjezdu auto, jiný vchod do momu nemám, a tak nějak se domů dostat musím, a neustálé bzučení včel, které mi lítají až... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel samotářek?, 1.5.2016
já mám problém se včelami samotářkami (vypadá to na ně, nejsem si ale na 100 % jistá) - mám jediný vchod do domu přes průjezd, kde se, jakmile se oteplí, to "černá" včelkami - dělají díry do zdí (starý dům,"vepřák" a staré omítky), ale i do trámů nad... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika