Příspěvky uživatele - 23.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jarne mraziky 2016, 3.5.2016
teraz v tom teple aj tie moje povyrástli a pekne ozeleneli, ale založené na kvet nič nevidím. Mám tam vinič 3-tím rokom (3 ťažne 1,5m) vypestovaný z odrezku - dúfal som, že už by niečo z neho mohlo byť...po koľkých cca lístkoch vidíte založené na... celý příspěvek >
Jarne mraziky 2016, 2.5.2016
u nás bolo -3°C. Skleník som utesnil a zapáľoval sviečky, nanosil vodu do krhly, polial hlinu... môj vinič mal spálený výhonok, len ten ktorý sa dotýkal polykarbonátu. Ale inak vonku je to katastrofa - pomrznuté marhule, broskyne (dokonca so... celý příspěvek >
Jak začít s vedením rajčat na provázek ve skleníku, 1.5.2016
tak to máte presne ako ja , takisto tam mám drôt z minulej sezóny a keď už rastliny dosiahnu výšku, kedy ich treba vyviazať len si jednoducho natvarujem drôt ako potrebujem. Skleník mám len 3 roky a vymýšľal som ako rastliny jednoducho uchytiťa... celý příspěvek >
Jarne mraziky 2016, 1.5.2016
Koľko stupňov bolo u Vás? nerobili ste žiadne opatrenia v skleníku? Mne presne tak isto pomrzlo navonku nechránené kiwiBes arguta ešte 21.4. kedy bolo len -0,5°C v 2m. Jeden výhonok úplne OK, vedľajší totálne KO a bez rozdielu vo výške od zeme.... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 1.5.2016 Obsahuje fotku
Nakoniec mala Velita do 10 normálnych kvietkov a krásne sa vyvíjali plôdiky na vrchu terminálu, ale po mraze 26.4. a -3°C sa začali scvrkávať Zvyšné púčiky už nezakvitnú, nakoniec akoby zoschli, aj celé krátke tŕne vyrastajúce z terminálu. Je to... celý příspěvek >
Jak začít s vedením rajčat na provázek ve skleníku, 30.4.2016
Ja používam v skleníku klasický viazací drôt PVC cca 1mm (používa sa na pletivo), ktorý mám uchytený ku konštrukcii a natvarujem si ho ako potrebujem ku každej rastline, a ak je málo doplním ďalší
Jarne mraziky 2016, 29.4.2016
Pán Vladimír, ja by som pridal svoju skúsenosť so zakrývaním bielim netexom. Určite je to účinná ochrana proti mrazu, pokiaľ sa vytvorý "tunel" okolo rastliny, ktorá sa netexu nedotýka. Netex má byť odspodu úplne spojený zo zemou (prisypaný hlinou).... celý příspěvek >
Odstranění révy, 29.4.2016
Myslel som to, že keď sa réva odstráni až ku koreňu, nič nenarastie. Na likvidáciu by pomohol aj mráz, nechať odkryté zvyšky po réve - korene - vraj sú dosť citlivé na mráz, ak ste mali teraz nočné mrazíky Mne v roku 2014 prvým nečakaným jesenným... celý příspěvek >
Odstranění révy, 28.4.2016
Myslím si, že keď nezostane na kmieniku žiadne očko (nezostane zvyšok kmienika), už Vám nič z révy nebude podrastať a nemusíte použiť chémiu.
Choroba sazenic rajčat?, 28.4.2016 Obsahuje fotku
Dobrý večer, moje priesady vyzerajú presne rovnako ako tie Vaše. Spodné lístky postupne zosychajú a takisto som na niektorých spozoroval pri spodku také "bouličky". Sadil som ich na začiatku marca, ale už sú ozaj vysoké a pýtajú sa von. Už by tam aj... celý příspěvek >
Jarne mraziky 2016, 27.4.2016
Zdravím všetkých diskutujúcich, mám podobné pocity O to viac je to smutné, že bola bohatá násada a prvý krát zakvitli mladé marhule a ringloty. počasie sa ozaj zbláznilo, u nás na Kysuciach po včerajšej mrazivej noci -3°C, kedy mi pomrzli... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika