Příspěvky uživatele - 242.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Velmi rané broskve, 5.7.2018
Ten je paradni. Muj springcrest mel klasictejsi barvu (dojedli jsme ho pred par dny)a chutove zatim nejslabsi z tech tri odrud co jsem zatim sklidil. Zacina mne dozravat prvni bila broskvon Fresh White, jeste prorad je tvrdsi, ale uz pekne sladka s... celý příspěvek >
Broskvoň Rich May, 21.6.2018
Petre, jestli budes mit ten sweat dream pravy tak ten je prej super, obrovska broskev co dozrava kolem cresthavenu. ja ho nebral prave z toho duvodu, protoze mne v tu dobu dozravaji dalsi dve odrudy. kazdopadne myslim, ze budes spokojeny. Dneska... celý příspěvek >
Broskvoň Rich May, 19.6.2018
Tu sagittarii nemaji ani v Rakousku.je to nova komercni odruda. Podarilo se mne takto koupit asi 20 broskvi 4 roky zpatky z nejmenovane italske skolky. Ta se normalne s domacimi pestiteli ani nebavi, ale tenkrat se na me usmalo stesti a tak se mne... celý příspěvek >
Broskvoň Rich May, 19.6.2018
Tak jsem dneska sklidil prvni sagittarie a rich may. Sagittaria byla asi o 1/4 vetsi a u pecky jeste tvrdsi, takze by na strome jeste neco snesla, ale chut vyborna,  krasna fialova barva. Rich may byla mensi a uz si na dvou pochutnavali... celý příspěvek >
Broskvoň Rich May, 18.6.2018
Nazdar Tome, uz mekne, ale jeste to nebude. Zkusim pockat jeste par dni, nechci to uspechat. Francoise by mela byt myslim o neco skorejsi Epoca di maturazione
Broskvoň Rich May, 16.6.2018
Az budu sklizet, tak nafotim, akorat budou broskve mensi, mam v sadu problemy s vodou.  Letos mame zatim 137mm srazek, takze je to bida.
Broskvoň Rich May, 16.6.2018
Petre, niceho takoveho jsem si nevsiml. Rekl bych, ze ze zacatku byla dokonce bujnejsi a ted se srovnala na takovy prumer. Pestuju 16 odrud a mam tam daleko bujnejsi, ale taky mnohem vetsi chcipaky. Rich May mam ctvrtym rokem, pocitam, ze do tydne... celý příspěvek >
Kordia je nepřekonaná, 16.6.2018
U me letos ta tresnova sezona netrvala ani mesic. Prvni dozravala Rita kolem 12.5. v tesnem zavesu Earlise (ta je mnohem lepsi), pak Burlat, Red Pacific, Sabrina, Techlovan, Van a posledni Skeena, kterou dodelali mravenci uz asi pred tydnem. Po... celý příspěvek >
Harbinger, 16.6.2018
Mne loni a predloni spalil vsechno mraz, takze budu Rich May a Sagittariu ochutnavat poprve. Sagittaria vypada, ze je o malicko skorejsi a mela by byt celocervena. Rich May by mela byt chutove vyborna Amerika (akorat u nas spis Rich June/July).... celý příspěvek >
Kordia je nepřekonaná, 16.6.2018
Kordia ma velke uspechy i v Americe, tam se prodava pod jmenem "Attika". O jeji kvalite svedci i to, ze ji prodava nejvetsi skolka na vychodnim pobrezi. Attika
Harbinger, 15.6.2018 Obsahuje fotku
Mne uz se pekne vybarvily Sagittaria a Rich May (foceno pred 4 dny).
Rubista, 12.6.2018
Milane, gratuluju, vypada moc dobre. Snad vam s zenou bude smakovat. Uz se urcite tesis domu, az ji prubnes, co?
Braeburn, 2.5.2018
Taky jsem si letos na M9 narouboval Braeburn Mariri Red. Jak ja, tak rodina toto jablko mame radi, takze se tesim. 
Olámat rašení pod roubem?, 30.4.2018
Ja taky vylamuju, docasne nechavam rust jen ten co je nebliz mistu roubovani. Vidim, ze kazdy to ma jinak, asi je to teda vicemene jedno
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 7.4.2018
Mart: mraz byl na prelomu unora a brezna. U nas 16km pod brnem byla nejnizsi teplota cele zimy prave 1.3. a to -12.7 Spousta mist ale dopadla hur
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika