Příspěvky uživatele - 104.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vajíčka nějakého hmyzu?, 14.5.2016
Do rána ta domněla vajička zhnědla a vytvořili se místo nich výtrusnice jako u hřibovitých hub, takže se spíše jedná o nějaký druh dřevokazné houby než o hmyz
Vajíčka nějakého hmyzu?, 14.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o případnou identifikaci. Včera se mi během pár hodin na dřevě uskladněném na zahradě objevily tyto shluky asi vajíček.  O co se jedná? Nějaký škůdce či něco jiného? Děkuji za Vaše postřehy Přeji... celý příspěvek >
Roubování, 28.4.2016
Děkuji za příspěvěk, zdá se tedy, že se nezadařilo, počkám ještě pár dnů a podívám se pod pásku v místě roubování
Roubování, 28.4.2016
Dobrý den, poprvé jsem letos v březnu zkoušel roubování, konkrétně kopulací. Rouby jabloně jsem použil na 10ti letou jabloň Golden Delicius. Můj dotaz zní, pokud se rouby ujaly, kdy začnou rašit/probouzet se? Děkuji za případné odpovědi
Tuje Smaragd, 23.4.2016
Dobrý večer, taky mám tujky vysoké už asi 3 m. Nikdy jsem jim suché větvičky neodebírala a nestříhala. Jako plot byly pěkné. Dnes jsem se do nich podívala a usoudila, že je nutné staré oschlé větvičky a všechno suché odstranit, protože to nejspíš... celý příspěvek >
Hrušeň Isolda - Choroba/škudce?, 9.4.2016 Obsahuje fotku
Zdravím zdejší přispěvatele a diskutující, obracím se na Vás s prosbou o identifikaci problému - choroby nebo škudce na tříleté hrušni. Dnes, když jsem procházel zahradou, objevil jsem na hrušni tyto černé skvrny, které jsou rozpraskané a některých z... celý příspěvek >
Pomoc při určení druhu rostliny, 27.6.2015 Obsahuje fotku
přikládám ještě jedno foto, do prvního příspěvku se mi nepodařilo vložit obě fota
Pomoc při určení druhu rostliny, 27.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den,  prosím o pomoc při určení druhu rostliny. Předem děkuji
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika