Příspěvky uživatele - 225.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cesnek mi nejde jako babicce, 15.9.2016
Přesně tak, loni byl tady na Třebíčsku deficit snad 200mm a letos už asi 150mm, česnek jsem zaléval velmi vydatně-musel jsem ho jen víc okopávat + dávat jemný mulč, pro jistotu jsem použil Gliorex a je krásný a ani 1 nebyl shnilý či jinak napadený,... celý příspěvek >
Cesnek mi nejde jako babicce, 13.6.2016
Kozák ale píše, že při aplikaci dus. vápna bývá desinfekce i 100%-ní. Podle mě se dělá často chyba ve špatné aplikaci dus. vápna, musí být +20st. i v hloubce třeba 15cm, vysoká vlhkost a vše pod fólií. Druhá půlka září je na to už pomale chladná a... celý příspěvek >
Jarne mraziky 2016, 30.4.2016
Píšete pěknou teorii, ale důsledky slabšího G.proudu nikdo nezná, spíše se řeší změna jeho směru, jeho zastavení díky jednorázovému vylití sladké vody je málo pravděp.(jedině že by bouchly sopky na Islandu pod ledovci),ale i tak díky G.O. má proud... celý příspěvek >
Jarne mraziky 2016, 27.4.2016
Švestky i jabloně by mohly ty -2st. co byly ve 2metrech tady na Třebíčsku ustát, při zemi kolem -5st., Přibyslav ale třeba -8st. Ořechy jsou jednoznačně KO, ještěže máme poctivé zásoby, snad se na noc nevyjasní. Třebíč aktuálně déšť se sněhem+krupky... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 12.4.2016
mrkněte na k-cesnek, jinak pro zpestření jsem naměřil výšku natě jednoho zapomenutého česneku 55cm, zalil jsem ho trochou sulky před 14dny jak bylo sucho, by mě zajímalo kdo máte vyšší, lokalita Vysočina 420m.n.m.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika