Příspěvky uživatele - 149.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sachs dolmar 100 novy retěz, 18.6.2016
Lišta 35 cm - 52 článků, lišta 30 cm - 46 článků. V jakékoli husqvarně řekněte Oregon 91 S malá třiosmina. Ten krátkej jsem nechal nedávno dělat.
Zkušenosti s pilami Hecht, 24.5.2016
Ano, přesně to železářství co popisujete. Tam bylo kdeco. Ani už nevím co je tam dnes. Taky mám doma ještě spoustu dvacetiletého i staršího nářadí, které dodnes pracuje. Nejstarší je z roku 1965, a dělal jsem s ním v neděli v lese psí kusy. Ale nikdy... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 20.5.2016
...168.81 Možná jste jenom zmanipulován soudobými sdělovacími prostředky a reklamním průmyslem. Takoví lidé rádi někoho napadají a obviňují. Nejlépe na dálku. Także se musím toho pana kolegy výše zastat. Kupoval jsem SD 100 před vojnou, rok 1988. Jak... celý příspěvek >
Nůžky z Lidlu, 16.5.2016
Nářadí na webu??  Tak to už vůbec ne. Nářadí musím sejmout fyzickým dotykem, to nedokážu vybrat podle obrázku na monitoru. A nejsem ten vyčůránek, co si ohmatá zboží někde na kamenné prodejně a pak si ho v e-shopu koupí. Mám ve svém blízkém, či... celý příspěvek >
Nůžky z Lidlu, 15.5.2016
Jednou v životě jsem, na popud kolegy z práce, koupil nářadí v tomto polským obchodě. V zápětí jsem zjistil, že to byly vyhozený peníze. Od té doby ho beru s rezervou, a nářadí si vybírám pokud možno sám. A nekupuju ho mezi rohlíkama a... celý příspěvek >
Zahradní traktor - srovnání krtinců?, 15.5.2016
Jakékoli brány. Obrátit hroty nahoru a je po krtincoch. Ale nebojte, krtek je nesmírně pracovitý...
Briggs, 9.5.2016
Možná se výrobce jenom necítí na to, mazat 1:50. Našlo by se na trhu určitě víc takových strojů. 
IBC kontejner - redukce na výpušťáku, 8.5.2016 Obsahuje fotku
Jak správně uvádí pan kolega Vysloužil, ventil není konstruovám na používání jako vodovodní baterie v koupelně. Proto tu vznikla ta diskuze o nějakém efektivním vyústění. Já jsem si navíc vyrobil, právě pro ono rychlé, jednorázové vypuštění, kdy se... celý příspěvek >
Jakou z těchto sekaček vybrat, 1.5.2016 Obsahuje fotku
Konečně ta věta na kterou jsem tak dlouho čekal. Celá diskuze byla založena pro přenesení zodpovědnosti výběru na úplně cizí lidi a zahájena, pro mě divnou větou "na netu jsem našel tyto čtyři..." Přestože jsem už na světové počítačové síti hledal... celý příspěvek >
UV lampa automatické zapínání, 27.4.2016
Proudové relé by šlo použít, a bylo by to asi nejjednodušší řešení, není to nic složitýho, ale nejspíš byste to svěřil elektromechanikovi. Šel by tlakový spínač ale musel by být velmi citlivý, šel by použít stejný plovák, jakým spínáte čerpadlo,... celý příspěvek >
Minirider XE 70 Mounfield, 27.4.2016
To, že sám velký M nedokáže (nemá zájem) dodat ND jako díl, ale pouze celou skupinu je normální, s tím se musíme smířit. Kuželové ozubemé kolo by snad mělo jít vyrobit levněji. Měla by to dokázat vyrobit slušně zařízená strojírenská dílna, nebo... celý příspěvek >
Benzínové čerpadlo na vodu - zkušenosti, 26.4.2016
Hecht bude vždycky překvapivě levný, ale na max. 2 kubíky za týden bych já volil ruční čerpadlo sigma K4. Ještě nedávno, než jsem koupil kalovku, jsem s ním plnil IBC kontejner 1000 L. Lepší než fitcentrum.
Pražce v zahradě, 24.4.2016
...no buk je na venek jak dělanej
Klamita jménem jmelí střední Morava, 16.4.2016
Jistě, pozoruji to už pár let cestou z práce... je dobře, že si toho konečně všimli experti...
Makita U4041A... vyhazuje jistič ihned po zapnutí, 3.4.2016
...a právě proto se dělí na "pomalejší" a "rychlejší", myslím že motorové a domovní, ale to bych nerad rozdmýchával, bo nejsem elektrikář...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika