Příspěvky uživatele - 172.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kartušová filtrace - má to smysl?, 3.9.2012
Pěkný den, moje odpověď je trochu bokem, ale myslím si, že Vás uspokojí. 3.rok jedu bazén (6kubíků) s kartuší (výkon 2kubíky/hod) + UV lampu 18W a bez jediného gramu chemie - plně funkční, spínání přes termostat. ... chtěl jsem doporučit čerpadlo... celý příspěvek >
Usychání listů vinné révy, 18.6.2012
Tímto postřikem jsem stříkal již podruhé (6.a 15.6) vzhledem k častým dešťům a vysoké vlhkosti. Zdá se mi zatím, že se to nezastavilo, ale pomalu to postupuje. Pokud jde o zmrznutí, tak rostlina je přímo u domovní zdi, takže by měla být chráněna... celý příspěvek >
Usychání listů vinné révy, 18.6.2012
Stříkal jsem přípravkem Qvadris MAX.
Usychání listů vinné révy, 18.6.2012 Obsahuje fotku
Mám druhým rokem zasazený řízek chrupky.Loni dobře vzešel, dobře přezimoval a letos pokračoval ve zdárném růstu. Ale asi před měsícem začaly usychat listy viz foto. Neví prosím, někdo co to je a případně co s tím?
Cornus kousa - usychání listů, 21.8.2011
Prosím o radu, proč usychají svídě listy? Svídu - cornus kousa jsme zasadili na podzim 2009 ve vzrostlém stavu - cca 2 m vysoký, byl konteinerovaný. V loňském roce jsme usychání listů přičítali (jako laici) tomu, že nebyl dostatečně zakořeněný.... celý příspěvek >
Šarka švestek, 9.8.2011
Skvrny na listech nebyly přesně kruhové, ale na stromku nebyl snad jediný list, který by neměl světlé skvrny - nepravidelné flíčky, fleky, nerovné pruhy apod. Ale už je vykopaný. Sousední stromek je meruňka a měla jsem strach, že by onemocněla i... celý příspěvek >
Šarka švestek, 8.8.2011
Děkuji za odpověď. V místě, kde jsme stromek vysázeli, nebyl nikdy žádný strom, byla jsem tedy moc překvapená a zklamaná, že musím 2 letý stromek vykopat - jsem totiž ovocnář začátečník. Proto jako prevenci dalšímu nezdaru jsem uvažovala o... celý příspěvek >
Šarka švestek, 8.8.2011
U švestky Stanley vysázené na podzim 2009 se objevily nepravidelné světlé skvrny na listech, v letošním roce se objevil podle zahradníka "metlicový" růst nových větví, což by mělo být znakem "šarky". Zahrada je v... celý příspěvek >
Pokazil jsem kvas?, 6.8.2009
tak uz sem s uspechem vypalil 12 litru 65% vyborne visnovice.A timto bych rad podekoval Johnymu za radu.
Pokazil jsem kvas?, 25.7.2009
Dekuji za radu, cukromer sem zakoupil a po zmereni mi ukazuje 3% zbytkoveho cukru.
Pokazil jsem kvas?, 20.7.2009
Dobry den, potreboval bych poradit ohledne kvasu z visni.Do vymytych plastovych sudu sem do trictvrtin nasypal pomackane visne (asi 120l) a pridal 9kg rozpusteneho cukru.Nadoby sem prekryl jemnou folii a zavazal. Po tydnu sem zjistil ze k zadnemu... celý příspěvek >
Housenky a larvy v kvěinových záhoncích, 14.5.2009
Dobrý den, prosím o radu. V květinových záhoncích se mi přemnožily šedé, asi 1,5 cm dlouhé housenky a jejich larvy (žluté, asi 0,5 cm), které se hromadí u kořínků rostlin, okusují je a rostlina pak hyne. Někde jsem se dočetla, že by se mohlo jednat o... celý příspěvek >
Škůdci na lípě, 10.4.2008
Jsem ze Znojma, na ulici Dukelská, nad obchodem Hruška, je asi 9 stromů lípy, skoro už asi uschly, je na nich obrovská spousta mušek, délky 3-4 mm, černá hlavička, za ní dva červené trojuhelníčky, lehce stříbřítá křídélka, černé tělo, neví někdo jak... celý příspěvek >
Teče olej, 16.7.2007
Mám elektrickou řetězovou pilu Bosh. Když naplním nádržku na olej tak samovolně vytéká z otvoru k mazání řetězu v liště. Je to normální stav nebo je to závada?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika