Příspěvky uživatele - 255.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lista a retez pro hecht 44, 21.6.2016
je mozne zamenit 66 clanku za 55 kdyz necham roztec 325 a drazky 1.5
Lista a retez pro hecht 44, 20.6.2016
dobrý den je možné na pilu hecht 44 použít tuto listu s retezem - COMBO 138SLBD025 + 2x 21BPX 56E? Děkuji
Olej nemaže řetěz, 29.5.2016
dobrý den jaký může být problém když mi pila nemaže řetez. lištu jsem vyčistil a stále nic, olej teče z drážky ale dál na lištu nejde. máte nějaké rady? děkuji
Jakou z těchto sekaček vybrat, 29.4.2016
posledni dotaz do ceho spise jit do stigy nebo al-ko
Jakou z těchto sekaček vybrat, 25.4.2016
diky moc taky se mi vice zamlouvala ale radeji se zeptam
Jakou z těchto sekaček vybrat, 25.4.2016
dobrý den plánuji tento týden nákup nové benzínové sekačky ale na internetu je toho tolik že nevím jakou koupit,.abych pak nelitoval našel jsem si 4 sekačky tak jestli máte s nimi zkušenosti budu rád za pomoc děkuji. Hlavní aspekty: životnost,... celý příspěvek >
Jakou sekačku si pořídit, 12.4.2016
dobrý den odešla mi sekačka kterou jsem měl 10let kdybi koupenou od souseda a ted se chystam poridit si novou uvazuji o VeGA 46 HWXV. mate sni nekdo sve zkusenosti nebo radiji investovat do jine moje cenova hranice je 7500kč dekuji
Pilový řetez stihl x solo pro hecht 44, 20.3.2016
dobrý den potřeboval bych poradit s výběrem pilového řetezu pro pilu hecht 44. nevím jestli pořídit řetezy od stihl nebo vzit solo děkuji případě můžete doporučit jiné dle zkusenosti.řežu spilou 20 kubíků za rok šířka článků 1.5mm řetezka... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika