Příspěvky uživatele - 136.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
A tráva roste a roste, 6.6.2016
No, nevím jestli existuje nějaká páka na majitelé malých zahrad, pozemků, sadů která by je přinutila sekat trávu podle nějaké vyhlášky či předpisů... Snad ve městech, v jejích satelitech apod., s čímž naštěstí žádnou zkušenost nemám. Ale co vím... celý příspěvek >
Kácení ořechu, 6.6.2016
Je takový problém trochu ze stran odkopat hlínu, pařez od ní očistit a starším řetězem řetězovou pilou ze všech stran ho "rozpižlat"? Třeba i shora a i s pomocí sekery. Dle mých zkušeností není!!! Kdysi jsem při obnově sadu trhal stromy... celý příspěvek >
Jed na pavouky, 25.4.2016
Dobrý den, mám stejný problém, jen neomdlívám. Koupili jsme starý statek a pro.mě je to katastrofa. Všude chodím s koštětem, nez vstoupím do místnosti, tak vždy rychle otevřu dveře, jelikož čekám pavučinu ve futrech a pak doslova skočím do místnosti,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika