Příspěvky uživatele - 181.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky předpěstované pod umělým osvětlením - adaptace?, 29.3.2017
Nechci Vám brát nadšení, ale jste teprve na začátku. Rostliny se přes sklo nespálí, prubířským kamenem je přímé slunce.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 23.4.2016
Letos mám na všech jabloních nezvykle velké množství obalečů. NIkdy jsem proti nim nemusel zasahovat, ale letos je to kalamita.
Sázení a pěstování malin, 14.11.2015
Já bych měl spíš strach, že ty maliny z toho utečou. Příští rok začnou vyhánět nové šlahouny a nic je nemůže donutit, aby to bylo uvnitř těch tvárnic. Takže na podzim odstřihnete staré výhony a některé tvárnice můžou zůstat prázdné.
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 18.10.2015
Proč budete ty rostliny klonovat již nyní? Je to kvůli udržení velikosti nebo potřebujete více rostlin? Nějak si nedovedu představit udržování tolika rostlin přes zimu...
Sklizeň 2015, 28.7.2015
Možná je rozdíl v tom, čemu říkáme sušená rajčata. Já je nikdy nesuším zcela do sucha, aby šustily. Raději mám se zbytkem "masa", jsou pak naložená šťavňatější, nejsou tak tvrdá.A ta samozřejmě na vzduchu zůstat nemohou, musí do oleje.
Molice ve skleníku, 11.7.2015
Mospilan má 7 dnů. Ale nemám představu o účinnosti proti molicím - ani mospilanu ani carea.
Molice ve skleníku, 11.7.2015
Careo má ale ochrannou lhůtu 14 dnů, to je opravdu hodně pro použití v sezóně.
Rajčata pro sezónu 2015, 11.7.2015 Obsahuje fotku
Co je to za odrůdu ta velká steaková se zeleným žíháním? Vypadají dobře a zjevně jsou ranná. Na začátku sezóny jako obvykle nedám dopustit na Russian Anna - velká, narůžovělá, ranná, i děti je milují.
Ranní mrazíky kolem 20.4.2015, 19.4.2015
Slavkov u Brna - na baráku -3,8. Bergeron je komplet spálený, možná přežije nějaké pozdní poupě. Broskve mám blíž baráku a tak to snad alespoň zčásti přežily.
Zimolez, Muchovnik, 15.4.2015
No vidíte, a já nedám na zimolezy dopustit a muchovník je zralý na vykopání. Moje zimolezy mají plodů dost a hlavně je mají v květnu - je to první ovoce ze zahrady a chuťově jsou výborné. Naproti tomu muchovník plodí až uprostřed léta, kdy má... celý příspěvek >
Zimolez japonský (Lonicera japonica) - škůdci, 5.3.2015
Lalokonosec? Vykousané díry jsou zakulacené. Nemáte problémy i s jejich larvami?
Navod na pestovani rajcat, 8.2.2015
ONo je takové ošidné radit na dálku začátečníkovi, protože může dělat chyby, které nikoho nenapadnou ;) Zkusím pár rad podle svých zkušeností: - předplodinu nepoužívám žádnou, zkoušel jsem např. salát ale zdálo se mi, že to nedělá... celý příspěvek >
Venkovní rajče do okrajových oblastí?, 8.2.2015
Pokud to mám shrnout - tvrdíte, že existuje ideální rajče (ideální na co?), pěstuje ho neznámý guru, nejste ochoten ani si zde zřídit účet, fotky používáte stažené z webu, savan bali některé zahraniční firmy nabízejí, ale nezmiňují žádnou jeho... celý příspěvek >
Papriky 2015, 19.1.2015
Pěstuji je již několik let, poslední dobou už z vlastních semen. Jsou trochu náročnější na počasí (jsou pozdní), ale chuťově moc dobré.
Dýňové slavnosti Šebrov, 21.12.2014
Mně hokkaida nehnijí a mám ještě 7-10 plodů. Je ale potřeba je skladovat v teple - pokud jsem je nechával v chladné místnosti s teplotou do 10 stupňů, tak opravdu v prosinci již plesnivěly. Pokud je ale přenesete do teplejší místnosti, tak vám vydrží... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika