Příspěvky uživatele - 52.72

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hořké ořechy, 5.11.2018
pán říkal že jsou letošní
Hořké ořechy, 3.11.2018
Zdravím, minulý týden jsem koupil v Brne na Zelnáku vlašské ořechy 40kč kilo, bohužel doma bylo nemilé překvapení, jádra jsou zcvrklá a hořká, jak se toto stane?Je toho 5 kil a zatím ani jeden ořech nebyl v pořádku, dekuji.
Jaká to je tuje?, 30.7.2018
Dekuji za fotku, je to jednoznačne ten prostřední snímek
Jaká to je tuje?, 29.7.2018
Ano, semínka má kulatá ale ten náš už je 4metry vysoký a v literatuře se píše že dorustá max 1m, tak nevim
Jaká to je tuje?, 28.7.2018
Dobrý den, prosím o radu, mám živý plot z tuji, na jedné strane jsou tuje klasicky zelené ktere plodi seminka v malých šištičkách, na druhé strane však jsou tuje tmave zelené až do modre s kulatýma plodama. a prave o tyto mi jde, nevíte nekdo název... celý příspěvek >
Ve Vari přibývá olej?, 7.4.2018
Dobrý večer, vlastním 5 roku Vari Global Honda 190, připadá mi poslední dobou že mi přibývá olej v motoru, je to možné?Případne jakým zpusobem?Dekuji za radu
Co je to za plevel?, 30.7.2017
Tady na Vysočine se mi to loni chytlo poprvé a letos je toho moc
Co je to za plevel?, 30.7.2017
takže žádná sranda
Co je to za plevel?, 30.7.2017 Obsahuje fotku
Zdravím, poslední dva roky se mi na zahrade rozmáhá tato trava, vzhledem mi připomíná proso ktere jsem kdysi dávno pestoval pro papoušky, samozřejme to proso není ale neco takového v menším provedení. dekuji za názor
Ryzec pravý, 28.7.2017 Obsahuje fotku
Přidávám dnešní foto pro lepší posouzení, spodky jsou krasne oranžové, na fotu to není videt
Nerostou?, 26.7.2017
Nejsem znalec, sázel jsem na nejaké to ucho
Nerostou?, 26.7.2017 Obsahuje fotku
Ještě jedna
Nerostou?, 26.7.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, dnes jsem podlehl mediálnímu tlaku a vyrazil tady na Vysočine na houby a za dve hodiny nic, jen rostou babky a ješte toto a to prosím o identifikaci
Ryzec pravý, 23.7.2017
Jako autor tech fotek dodávám že jsme tyto houby loni konzumovali celá rodina a žádne potíže nebyly, jen jsem se chtel ujistit co to vlastne je
Ryzec pravý, 23.7.2017
Takže myslíte že to co jsem vyfotil je ryzec smrkový?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika