Příspěvky uživatele - 234.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olamovat výhony na kmínku? Kdy?, 17.4.2016
(Možnou) prospěšnost spatřuji ve větší zelené hmotě, tedy snad i větším nárůstu kýženého obrostu kosterních větví. Je-li to nějak prokazatelné, nevím. Samozřejmě by "můj" způsob byl mnohem pracnější, než obrost hned vylámat. Připouštím, že... celý příspěvek >
Je to plevel?, 17.4.2016
Možná bude správně b) anebo c). :-).. S břečťanem si úplně jist nejsem a cosi mi na těch děložních lístcích úplně nesedí. Takže připouštím i jiné řešení... Josef.
Jak úspěšně zasít jadérka/semena jabloní, 17.4.2016
Před několika lety jsem u cesty mezi poli viděl také doslova porost (snad několikametrový - plošně)  semenáčků, o nichž jsem se domníval, že jsou to jabloně. Jen mi nešlo do hlavy, kde by se tam a v takovém množství vzaly. No vidíte, teď to mám:... celý příspěvek >
Je to plevel?, 17.4.2016
Jist si nejsem, ale myslím, že vím, oč se jedná. Zatím jsou vodět jen děložní lístky, ale i na nich je už zřejmá typická vlastnost dospělých listů této rostliny: kožovité tmavozelené listy se světlou žilnatinou. Myslím, že už první pravé... celý příspěvek >
Olamovat výhony na kmínku? Kdy?, 17.4.2016
Nechci být šťoural, ale první doplňující otázka: Máte (všechny) vysazené stromky řádně ostříhané? 2. A řádně přivázené ke kůlu? A trošičku odlišný názor od předchozích přispěvatelů: myslím, že by klidně bylo možné výhonky na kmínku po dobu... celý příspěvek >
Kdo pozná rostlinu?, 17.4.2016
Gratuluji. Určil jste si to dost rychle, takže už nemám, co codat. Josef.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika