Příspěvky uživatele - 234.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak úspěšně zasít jadérka/semena jabloní, 17.4.2016
Taky jsem letos zasel pár jadérek, abych si vypěstoval jabloně a hrušně... ale teď mi došlo, že asi úplně zbytečně, protože ten plevel, co každé jaro vytrhávám po stovkách ze záhonů, na které jsem rozházel kompost, jsou vlastně vyklíčená jadérka,... celý příspěvek >
Rady pro absolutního začátečníka, 17.4.2016
Cože? 25 cm hluboko? Chcete říct, že zahrabete celou sazenici i se všemi listy do země?  Já je sázím rozumně, naplocho, tak kolem 10cm hluboko, aby pár listů koukalo, a přesto vytvořilo co nejvíc kořenů. Zalívám jak přímo hadicí jednou denně -... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 17.4.2016
Lenka: To si děláte legraci? To vše, co popisujete, je jen pozlátko pro nalákání lidí, ale vůbec nic neříká o kvalitě prodávaného zboží! To já zase půjdu 1000x raději do takového zahradnictví, než do baráku plného rozkvetlých květů, kulis a obrázků.... celý příspěvek >
Kdo pozná rostlinu?, 16.4.2016
Klejicha hedvábná
Kdo pozná rostlinu?, 16.4.2016 Obsahuje fotku
Neví náhodou někdo, co je to za rostlinu? Našli jsme tyto suché "lusky" po zimě na jižní Moravě (Hustopeče), jsou pevné a vypadají velmi dekorativně do suché kytice, dostal jsem z ní i semínka (v luskách bylo chmýří podobné topolovému se semínky),... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika