Příspěvky uživatele - 211.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podnož St. Julien, 30.7.2018
Zbylo mi na zahradě několik švestek na podnoži St.Julien, při velké násadě plodů se musí silně zalévat, jinak polovina opadá, na Zelené je to bez problémů a ještě lepší bych řekl je Myrobalán, toť moje zkušenost...
Špendlíci, malé švestičky, 30.7.2018 Obsahuje fotku
Zdravím, od sousedů k nám dorazil výmladek od jejich švestky, pravděpodobně podnož a letos na něm bylo asi kilo plodů, byly dobré podobné špendlíku, ale barvy švestky.Jistě si na jaře na jednu větvičku na švestce naroubuji ale rád bych věděl jestli... celý příspěvek >
Clarina, 25.9.2017
Jestli tam dopadla kromě Clariny dobře i Hilde, tak je to dobrá zpráva. U mě se bohužel neosvědčil Hargrand. Uprostřed léta dostala dostala půlka stromu mrtvici. Zbytek roste dál, ale plody byly deformované šarkou (narozdíl od Harcotu který má jen... celý příspěvek >
Nižší pnoucí fazole, 31.8.2016
Vážený pane, pokud k tomuto tématu nemáte co říci, pak prosím raději mlčte. Pokud již máte potřebu druhé napadat, tak se příště alespoň podepište, pod rouškou anonymity je každý hrdina... Jinak co se týče tématu, objevil jsem zatím jen jednu... celý příspěvek >
Máte někdo zkušenost s odrůdou Ligol?, 16.4.2016
Pěkný den, náhodně jsem na trhu (teď, po zimě!) koupil jablka Ligol a teď o odrůdě hledám info, našel jsem tuto diskusi. Připíši: jablka Ligol mne velmi zaujala - šťavnatá a velmi chutná. Jsem zcela spokojen. O to více, že jsem je koupil teď na jaře,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika