Příspěvky uživatele - 169.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Benzínová sekačka nejde nastartovat, 28.6.2017
A co když motor sekačky nastartovat jde, ale po sepnutí pojezdu chvíli jede a seká a za chvíli začne motor škubat, až zhasne. Čím by to mohlo být? Vyčistil jsem vzduchový filtr, došponoval klínový řemen k pojezdu, ale stále stejná... celý příspěvek >
Jarne mraziky 2016, 27.4.2016
Ta já mám zahradu poblíž Hrušovan, na jihu Brna 210 m n. m. O víkendu se tam snad podívám, ale ta jasná noční obloha z pondělí na úterý asi dala úrodě korunu. Takže potom poreferuji, co přežilo, ale asi na tom budeme stejně. V Čechách to... celý příspěvek >
Jarne mraziky 2016, 20.4.2016
Tak jak napsal v 3 příspěvku z pondělí, zatím se nic nemění, ty mrazy příjdou v neděli a mají vydržet do úterý. Tak uvidíme, zda příjdeme o úrodu.
Jarne mraziky 2016, 18.4.2016
Tak i v Čechách předpovídají pokles na víkend a následující pondělí, ale do víkendu zatím na předpovědi daleko a může se naopak oteplit. Dokonce v Čechách má být chladněji než na Slovensku.
Jarne mraziky 2016, 18.4.2016
Alespoň bude klid a pohoda, nebudu se muset starat co s úrodou, navíc nebudu muset pod stromama sekat trávu.
Povinnosti vlastníků pozemků, 12.4.2016
Tady jsou hodně drsní vlastníci zahrad, když to nestíháte, tak by jste mohli alespoň s těma sousedama soucitit, jako já. Já se jim alespoň omluvím a ne jak Vy, drze s nima vyběhnete.
Jezírko okolo 3000l a filtrace, 21.7.2011
Vykonu bych neubiral... filtracnich medii ve fitrlu neni nikdy dost :)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika