Příspěvky uživatele - 13.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Popraskaná kůra, 14.3.2017
Před rokem jsem četl článek, nebo forum co s dutinama. Dříve Dutiny zazdívali, betonem a cihlou. Pak přišla PU pěna. A dnes je názor takový: nechat Dutinu volně dýchat. Za mě tedy, díru vydlabat, na "zdravější dřevo" zajistit plechovou... celý příspěvek >
Jakou odrůdu třešně, 7.2.2017
Protože jsem závislý na třešních, tak jsem zasadil 5 stromků. Stromky jsem vybíral tak, abych pokryl od 2-7 třešňový týden. První týden jsem vynechal pač recenze na Rivan jsou nic moc. Zasazeno: 2011Karešovka, Kordie,Regina, Burlat(poslední... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování, 26.9.2016
Hlenky: Jde o mikroorganismus, který biologové zařadili mezi modelové druhy a tak je dobře prozkoumán. V roku 2005 byl zmapován celý jeho genom. Tato hlenka (a asi 100 dalších podobně žijících druhů řádu Dictyosteliales) žije ve fázi svého... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování, 11.7.2016
Též jsem tuto houbu měl minulý rok v kůře asi 6 - ložisek. počkal jsem na suché počasí aby pěna seschnula a pak jsem ji lopatkou i s "podhoubím" odstranil a vyhodil. rostlinám to neublížilo. Též nevím přesně co to je. Ale fascinuje mě jak to má... celý příspěvek >
Převoz broskví, 5.4.2016
O melounech ne-e  Globus, tesco,albert atd... má prostě malé tvrdé broskve,  tj. vejdou se mi do ruky 2,3.  když se zadaří tak většina úrody má plody velké, že se musím hodně snažit abych udržel 2 broskve v jedné... celý příspěvek >
Převoz broskví, 4.4.2016 Obsahuje fotku
Letos bych chtěl lépe vyřešit převoz broskví z chaty do bytu tak aby se co nejméně pomačkaly.  Našel jsem polystyrenovou misku na ovoce, která by se pro to hodila, bohužel jediný e-shop, kde jsem jí našel je prodává pouze po 2000 kusů. Což je... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 4.4.2016 Obsahuje fotku
Chtěl bych požádat o identifikaci škúdce. Asi před měsícem jsem na jedné sloupovité jabloni našel tyto černé vajíčka. Nedokážete někdo upřesnit co to je? bylo to víceméně pouze na jednoletém dřevě.
Hryzec na jabloních, 1.10.2007
Jestli se trefíte motykou napoprvé není důležité, důležité je přehradit chodbičku rýčem v pravý okamžik. Pokud hryzec zůstane mezi rýčem a otvorem, tak nemá šanci. Motykou ho rozkopete. Rýč se musí přesně umístit po směru chodby asi 15-20 cm a pak je... celý příspěvek >
Hryzec na jabloních, 3.7.2007
Na hryzce chodím s motykou a rýčem. Po rozkopnutí nory se ji hryzec snaží ucpat. A to je ten správný okamžik. Do chodby je dobré vložit stéblo suché trávy, což ho prozradí. Rýčem se přehradí úniková cesta a motykou se hryzec usmrtí.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika