Příspěvky uživatele - 30.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Založení záhonku na nové zahradě - jak?, 3.4.2016
Děkuji všem za reakce, o víkendu jdu na to :)) 
Koupili jste někde podhoubí?, 3.4.2016
Dobrý den, občas bývají k vidění koupě podhoubí - zkoušeli jste to někdo? Jsem začátečník a ráda bych měla bedle nebo nějaké suchohřiby a podobně i břízek a jehličnanů na zahradě. 
Založení záhonku na nové zahradě - jak?, 3.4.2016
Dobrý den, máme chalupu 600 m.n.m. u Vysočiny, jsem úplný začátečník. Ráda bych si založila zeleninový záhonek - "stačí jenom" zrýt půdu, vyházet drny a plevele a nahoru nasypat nějaký hezký zahradnický kompost? Nebo musím nějak jinak ošetřit? V... celý příspěvek >
Platan - dobrý pro posezení?, 3.4.2016
Dobrý den!  Máme chalupu 600 m.n.m. a jsem začátečník - je tam ořešák, pod kterým bude posezení a ještě bych chtěla jedno posezení v druhé části zahrady.  Pro to druhé uvažuji nad vysazením platanu - prý jsou odolné a mně přijdou... celý příspěvek >
Hodí se buxus se šeříkem a jasmínem?, 3.4.2016
Dobrý den,  jsem naprostý začátečník, koupili jsme chalupu na kraji Vysočiny, 600 m.n.m. Ráda bych založila nový živý plot, nejlépe nakombinovala něco kvetoucího se zeleným neopadavým - aby i v zimě a na jaře tam bylo "něco... celý příspěvek >
Jaké odrůdy na Vysočinu?, 3.4.2016
Dobrý den!  Jsem začátečník, teď jsme koupili chalupu... Je to u Boskovic, 600 m.n.m., takže trošku chladněji. Ráda bych vysadila nějaké ovocné stromy - Velkopavlovickou meruňku nebo podobnou odrůdu, a odolnou broskvoň. Poradíte mi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika