Příspěvky uživatele - 7.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký je to typ Husqarny, 24.4.2016
Podle fotek, které jsem po zadání typu 162 zadal do Google to opravdu vypadá na typ 162.Je to velmi silná pila, při řezu na dubu na plnou lištu má nadbytek výkonu.Znáte někdo její parametry-výkon a objem motoru? Nakonec jsem ji dal do servisu... celý příspěvek >
Jaký je to typ Husqarny, 21.4.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, potřeboval bych zjistit jaký je to typ pily Husqvarna.Pak jestli jsou na tento typ ještě k dostání náhradní díly.Díky.Martin
Rozdíl mezi Lapins a Stellou, 10.4.2016
Lapins méně roste, dozrává v 6-7 třešňovém týdnu a plody jsou větší, cca 8,5 g.Stella je bujnějšího růstu, plody má menší cca do 7g, nejprve mají barvu pestrou jako odrůda Napoleonova, teprve později úplně zčervenají.Stella je velmi náchylná na... celý příspěvek >
Třešeň Grace Star - zapěstování a zkušenosti, 10.4.2016 Obsahuje fotku
Ten výše uvedený příspěvek k třešni Grace Star je ode mne, nebyl jsem přihlášen.Přikládám pár foto z loňské úrody. Martin
Třešeň Grace Star - zapěstování a zkušenosti, 10.4.2016
Tuto odrůdu vlastním, koupil jsem ji již ve zrušeném zahradnictví tuším v Hranicích na Moravě.Žádný zvláštní řez neprovádím, vést větve do vodorovné polohy už vůbec ne, vedu třešeň klasicky a odstraňuji výhony které rostou  zpět do koruny.Řezat... celý příspěvek >
Kanzi, 2.4.2016 Obsahuje fotku
Tak jsem se dnes konečně dostal k degustaci jablek Kanzi, měl jsem je volně uložené v košíku v chladné místnosti, něco jako nevytápěná garáž bez auta.Ve sklepě ve stodole by byly ke skladování lepší podmínky, ale mohl bych tam na ně zapomenout, tak... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika