Příspěvky uživatele - 130.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak odstranit václavku ze zahrady?, 10.11.2016
napadené stromy, keře vykopat i kořeny a spálit.Napadá jen nemocné stromy, ale to může být každý.
V čem/jak míchat krmivo?, 10.11.2016
Zdravím, u slepic to mám vyřešeno samomíchacím-gravitačním systémem. Mám krmítko ze kbelíku s víkem na misce a dole otvory, podobné krmítkům kulatým. Když sypu do krmítka šrot, pšenici a vitamíny, tak to sypu na střídačku a jak slípky uzobují směsi... celý příspěvek >
Chov ryb doma, 10.11.2016
Tak ať se jim daří a rostou. Já přivez 5 cm línky a díky pH mi hodně uhynulo. Malý lín je na pH strašně náchylný, v dospělosti ale vydrží téměř vše. Pak jsem napustil i siveny, ale to už jsem i upravil pH vody, tak nemohu-naštěstí-posoudit, jak by... celý příspěvek >
Topení dřevem z palet, 11.10.2016
Palety se ošetřují jen tepelně, ničím se nenapouštějí a ani nesmí napouštět. Jen topte. Jsou z různého dřeva, nejen ze smrku, ale třeba z vrby a jiných druhořadých dřevin.A řeči, že zanesou komín neberte vážně, musí být suché.
Mountfield - bazény, 3.10.2016
Zdravím, jaké máte zkušenosti s bazény z MT? V létě byla akce, koupili jsme ten samonosný, jak hřib... kolem vrchního lemu, pod tím nafukovacím kruhem někde teče, reklamovali jste někdo takový bazén a jaký je přístup MT?
Jak hluboký základ podezdívky pro skleník, 14.9.2016
dočkej času jako husa klasu
Rychlerostoucí strom s velkou korunou, 28.8.2016
Pardon...232
Rychlerostoucí strom s velkou korunou, 28.8.2016
Jsme 323m, Kojetín :)
Rychlerostoucí strom s velkou korunou, 28.8.2016
Dobrý den. Potřebovala bych poradit nějaký rychlerostoucí listnatý (ideálně ovocný) strom, který dělá velkou korunu. Umírá nám ořech a budeme ho na podzim muset pokácet. Je to ale jediný strom, který dělá stín koním v ohradě. Proto hledám... celý příspěvek >
Jeseteři, 23.7.2016
Granule pro pstruhy nejsou vhodné pro jesetery, je tučnější a degradují vnitřní orgány a často jeseteři hynou.V přírodě ve stajných tocích si ryba může vybrat co sežere.
Chov ryb doma, 1.6.2016
Zdravím, máte někdo nádrž s rybama okolo 50-70 m3 a jaké tam máte čerpadlo a z jaké hloubky taháte vodu do filtru? Jde mi o to jestli skutečně musím mít čerpadlo, které za den 5krát vymění vodu.Díky
Proč mě uhynuli jeseteři?, 6.5.2016
Pěkný den, kdybych krmil líny rohlíkem a chlebem, riskuji něco, kdyby to sežral i jeseter?Díky za odpovědi.
Chov ryb doma, 5.5.2016
pěkné, za půl roku z pěti cm na 30 cm jde uchovat, to je asi granulkama? Krmíte někdo jen rybkama a zak jak dlouho urostou na rybkách?
Chov ryb doma, 1.4.2016
Zdravím, malé pstruhy sežerou větší pstruzi, proto se mění celá osádka, když pstruzi urostou, schytají se do jednoho a nasadí mladí.Jedině můžu doporučit líny, sami se i vytřou a můžete mít starší jedince s mladšími a snesou i vodu méně bohatou na... celý příspěvek >
Golden Delicious, 31.3.2016
Myslel jsem vyhnána moderními poznatky.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika