Příspěvky uživatele - 2.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postřikovač Hecht, 31.3.2016
do roku 1990 bol regulacny ventil kvapaliny umiestneny samostatne, potom ho dali na vrch drziaku kukovate... karburator je stale plavakovy aj ked sa to niekomu asi nemoze zdat... ale je to tak... a ziadne vedenie el. kablom k vypinacu zapalovania... celý příspěvek >
Postřikovač Hecht, 31.3.2016
ja tvrdim ze ziadny vypinac zapalovania na rukovati a ani inde SOLO 423 nema... to ze sa pocas rokov menilo umiestnenie ventilu kapaliny je vidno z originalnych vykresov Solo... robim s tym uz roky a viem cely vyvoj od 1990, aj SOLO 410, SOLO 412 a... celý příspěvek >
Postřikovač Hecht, 31.3.2016 Obsahuje fotku
a ak sa chete hadat a neviete k veci, tak skuste si to najprv preverit, pan mal pravdu, ziadny I-O vypinac ta nie je ma SOLO 423..to co vy ukazujete je SOLO 444 alebo SOLO 450,451..snad vam k tomu pomoze znovu poznatok z webu firmy SOLO
Postřikovač Hecht, 31.3.2016 Obsahuje fotku
uz lepsi zdroj ako pristup na firemne stranky vam neviem poskytnut..SOLO Port 423 nikdy nemal elektricke skratovanie vypinacom dotiahnute na rukovat... ak mate iny model rosica od Sola, alebo turecku. cinsku napodobeninu..tam je to mozne..ale debata... celý příspěvek >
Postřikovač Hecht, 31.3.2016 Obsahuje fotku
podla rokov videte zmeny
Postřikovač Hecht, 31.3.2016 Obsahuje fotku
vykres 96
Postřikovač Hecht, 31.3.2016 Obsahuje fotku
vykres firemny rok 92
Postřikovač Hecht, 31.3.2016 Obsahuje fotku
ovladanie 2015, packa plynu zostala ako v 1998, jedine co sa zmenilo je ze ventil kvapaliny nebol zvrchu ovladacej pistole.
Postřikovač Hecht, 31.3.2016 Obsahuje fotku
nezmenilo sa vobec, vsetko ide cez packu plynu v rukovati na postrekovacej trubici a sytic len cez packu na vzduchovom filtri
Postřikovač Hecht, 30.3.2016
223.217...vy ste asi neni v obraze, SOLO 423 ma dodnes supatkovy karburator a od 1998 presiel len minimalnymi zmenami, jedine objem valca a ovladacia rukovat sa zmenila..inak zostal nezmeneny, preco by aj... je to najpredavanejsi rosic na svete.
Postřikovač Hecht, 28.3.2016
ako ste pridal na volnobehu, to by ma zaujimalo kde sa to nastavuje?
Motorová pila Solo 636 se dusí, 8.3.2016
presne to som zazil u jednej serii SOLO..z vlastnej skusenosti... dusenie pily a nemoznost sa dostat do vysokych otacok, pritom volnobeh isiel v poriadku... a na vine boli netesne simeringy ulozenia lozisk na kluke. Je predsa logicke ze pri zvysenych... celý příspěvek >
Motorová pila Solo 636 se dusí, 6.3.2016
skuste overit ci neprepustaju simeringy na kluke, tie uz mozu byt casom unavene a prepustaju tlak pri zvysenom vykone.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika