Příspěvky uživatele - 142.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mechanická filtrace - nákup ze zahraničí, 21.4.2016
Zdá se, že venku se dá opravdu sehnat i za výrazně lepší ceny než v tuzemsku. Nemá prosím někdo typ na štěrbinový filtr?
Mechanická filtrace - nákup ze zahraničí, 20.4.2016
Děkuji, že jste zareagoval a podělil se i o špatnou zkušenost.Tím se každý nechlubí.Právě proto si myslím, že je vhodné se podělit i o tuto zkušenost.Každý necht se sám rozhdne a zváží vše pro aproti. Mě jen mrzí, že v zahraničí je mnohdy i to... celý příspěvek >
Mechanická filtrace - nákup ze zahraničí, 17.4.2016
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zde přítomných jezírkářů, zda maji nějakou zkušenost s nákupem štěrbinových filtrů a nejen štěrbinových v zahraničních e-šopech.Chci si pořídit štěrbinák a když se dívám na ty tuzemské ceny tak si myslím, že nás... celý příspěvek >
Strihani svestky, 27.3.2016
Nevím proč terminál nechal tak dlouhý ale mě se to taky moc nelíbí.Říkal že tam obroste a bude tam další patro.Moc krát děkuji za radu a pokratim ho jak říkate (uroveň hadříku na šňuře). To byla fotka po střihu ale teď už jsem terminal vyvázal a je... celý příspěvek >
Strihani svestky, 27.3.2016
Dobrý den.Pro pana s pérem za kloboukem.Myslíte že to je takhe v pořádku?
Strihani svestky, 26.3.2016
Myslíte že by se terminal měl pokrátit víc? Taky říkal že to je na podnoži co hodně tlačí nahoru.
Strihani svestky, 26.3.2016
Terminal je pokrácený i když je pořád dlouhý.Takhle mě to ostříhal zahradnik.
Strihani svestky, 20.3.2016 Obsahuje fotku
Pozor, pán chytrý!!! Ten tomu rozumí, tak si nechám poradit a udělam tak jak říka. Jinak už ji mám ostříhanou a pro pana chytrýho jsem fotku otoči.
Strihani svestky, 6.3.2016 Obsahuje fotku
Předloni na podzim jsem zasadil švestku.Mohl by mě někdo poradit jak ji ostřihat?
Husqvarna 359 podtlak v nadrži, 5.3.2016
Zdravím, měl jsem stejný problém s palivem u své pily H359.Po návštěvách různých opravců jsem skončil v servisní opravně kde mě vyčistily karburátor ultrazvukem dali nový palivový filtr a pila šlape jak hodinky.
Dřišťál - znečištění fasády, 24.5.2013 Obsahuje fotku
...ještě foto...
Dřišťál - znečištění fasády, 24.5.2013
Vysadili jsme k domu dřištál a loni se objevily na fasádě šmouhy tmavé barvy (cca hnědo-fialová) viz foto. Vapkou jsme loni fasádu vyčištila, ale letos jsme zjistili stejný problém. Může toto znečištění způsobovat dřišťál svým pylem nebo jiné... celý příspěvek >
Jakou koupit sněhovou frézu, 28.9.2012
Mám koupenou sněhovou frézu Yard Man záběr 66cm.Používám ji dva roky a.jsem s ní spokojen.Bydlíme na Vysočině v oblasti kde o sních není nouze, zejména se osvěčila v kalamitních situacích.Myslím si že to nebyla špatná investice je lepší koupit... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika