Příspěvky uživatele - 107.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pochlubte se jak vám kvetou Orchideje, 1.11.2019 Obsahuje fotku
Vanda
Pochlubte se jak vám kvetou Orchideje, 1.11.2019 Obsahuje fotku
Tak se nám dnes pěkně sluní za oknem...😉
Topaz, 1.3.2017
podnož A2
Topaz, 28.2.2017
Poprvé plodil minulý rok a to měl jen 3 jablka, takže řez vynechat včetně toho vyřezání druhého patra? Díky
Topaz, 28.2.2017
Děkuji za odpověď.
Topaz, 28.2.2017 Obsahuje fotku
Prosím, chtěl bych se zeptat jestli vyřezat mezipatro u tohoto 4 ročního Topazu, viz obrázek, nebo to tam nechat a jen prosvětlit korunu, děkuji.
Postřikovač Hecht, 26.3.2016
Dobrý den, chci koupit motorový postřikovač, uvažuji o Hecht 451 nebo 459, má někdo zkušenosti? Mám 31 ovocných stromků a nevím jaký výkon by měl motor mít. Díky
Jak stříhat 4letou hrušen?, 26.3.2016 Obsahuje fotku
prosím o radu jak ostříhat williamsku, začíná 4tou sezonu, děkuji
Strihani svestky, 19.3.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, také mám dotaz jak zkrátit či prostříhat švestky elena a top taste-top hit, přikládám fotku, děkuji
Kdy stříhat ovocné stromky?, 19.3.2016 Obsahuje fotku
a ještě bergeron
Kdy stříhat ovocné stromky?, 19.3.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám stromky 4-5let staré, chci se zeptat, kdy stříhat, jestli před květem nebo v květu aby nevyhazovaly "vlky", četl jsem, že u trnek by se mělo stříhat v květu. Prosím poraďte kdy stříhat trnky (top taste a elena) meruňky... celý příspěvek >
Jak stříhat 4letou hrušen?, 3.4.2015 Obsahuje fotku
a ještě jedna
Jak stříhat 4letou hrušen?, 3.4.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, také bych prosil o radu jak ostříhat dvouleté Williams. A ještě dotaz, jestli je vyvázat, protože se některé větve tlačí dovnitř, děkuji.
Sterbinovy filtr, 19.3.2015 Obsahuje fotku
Tak zítra se jde svřovat štěrbiňák (materiál lehčený PP) měřit - vrtat -řezat- srážet hrany - brousit - přiřezávat. Svařování pouze horkovzduškou - drát zakoupený u výrobce bazénů a jímek (bohžel neměl černý) cena 20.-kč/m. Snad to dobře dopadne.... celý příspěvek >
Tokozelka - Vodní hyacint, 14.3.2015 Obsahuje fotku
Vodní hyacint můžeme pěstovat venku v jezírku od jara do podzimu, pokud teploty neklesají pod 5 °C. Poté musíme rostlinu umístit na zimní stanoviště. V zimě vodní hyacint potřebuje teplo i světlo V zimě se z vodního hyacintu stává na péči... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika