Příspěvky uživatele - 118.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Smolenka - šemendzia, 6.4.2016
to nikto nepozná túto odrodu? 
Smolenka - šemendzia, 25.3.2016
zdravím, chcel by som sa dozvedieť čo najviac o tejto odrode.Má snou niekto skúsenosť?Chuť a vôna plodu, vzrast stromu... 
Staré a krajové odrody Hrušiek, 13.3.2016
Ja som sa konečne dostal aj ku vrúblom z tej Bošácej hrušky ružovej, kontaktoval som sa na úrad cez e-mail a poslali mi na dobierku dúfam že sa ujmú :) len málo kto onej niečo vie
Staré a krajové odrody Hrušiek, 6.3.2016
pozná niekto hrušku ružovú?
Staré a krajové odrody Hrušiek, 5.3.2016
Viem ale nemá ju v predaji cez eshop len na predajni a keďže som zo slovenska a mám to daleko tak asi tú odrodu len tak doma mať nebudem :(ale keby sa našla dobrá duša čo by mi ju poslala na dobierku bol by som vdačný s pozdravom Ad.
Staré a krajové odrody Hrušiek, 5.3.2016
Tá výtažnost pez cukru bude nemožná u hrušiek ale... A mate aj nejaké fotky plodov? Vyrazne by mi to pomohlo v pátraní ďakujem s pozdravom Ad.
Staré a krajové odrody Hrušiek, 4.3.2016
šemendzie su vraj stara krajová odroda z okolia Trenčína, je vraj skvelá na pálenie no nič viac som okolo tej odrody nenašiel preto sa pýtam.A ku tej solanke máte niekto snou skúsenosti?Kolko plodí dospelý strom? S pozdravom Ad.
Staré a krajové odrody Hrušiek, 3.3.2016
Ahojte priatelia, chcel by som od vás radu.Istotne sa tu niekto nájde čo mi pomôže.Zaujímam sa o staré odrody hrušiek momentálne pátram po šemendziach a po solanke na internete o nich nieje skoro nič máte niekto tieto odrody? zhánam aj vruble na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika