Příspěvky uživatele - 63.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Domácí ořechovice, 24.3.2016
Právě proto, že jsem byl rád, že se mi dostalo toho obohacení a tím i doplnění mého vzdělání, jsem děkoval. Jinak se již těším i na ta další obohacení, co nás čekají... Přeji pěkné prožití Velikonoc.
Test na metanol, 18.2.2016
To je ten problém... sice nevím co je dvoukotlové pálení (pálení na aparatuře se dvěma destilačními kotli v serii a její princip) nebo jednokotlový rektifikační způsob (destilace s rektifikační kolonou), ale budu to dělat... přece o základech... celý příspěvek >
"Lisování" révy bez lisu, 3.9.2015
Kdo chce, tak si z té publikace určitě něco vybere, alespoň to, jak připravit "surovinu" a jak ji "stočit" pro kvašení (ty postupy jsou ptatné i pro tu révu... ne nadarmo "staříček" z Moravy říkal, že víno jde dělat i z té révy!!!),... může si... celý příspěvek >
Destilace vína - vínovice, 27.2.2015
Tím, že prolisujete kvas, sice odstaníte možnost jeho připálení, ale neodstraníte jeho případné překypění... tj. náhlé vytvoření velkého množství pěny, která může vniknout až do toho chladiče... a když tam máte tak malý průměr "spirály", ta se vám... celý příspěvek >
Uplny postup pri vyrobe domacej palenocky, 22.12.2014
Tedy pánko, to jstemi ten proces opravdu dobře vysvětlil... o popisi toho přístroje nemluvě!! Du to koupit, snad to "pod stromeček" ještě stihnu... přeji Šťastný a veselý...
Destilační přístroj z Polska, 22.12.2014
... Pro začátečníka je lepší dvoukotlová metoda... No nechci prudit, ale ten kotlík nemá "kolonu" jen "slintáček"... a jestli jej lze použít, tak jedině tak, že napřed předestilujete kvas, a teprve ve druhé fázi destilujete lutr. Tedy dvoukotlová... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika