Příspěvky uživatele - 142.47

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak louku předělat na zahradu?, 24.3.2016
Máte opravdu krásnou zahradu, o něčem podobném se mi momentálně může jenom snít, ale snad se tam nakonec dopracuju také :) 
Jak louku předělat na zahradu?, 23.3.2016
jak postupně postupovat myslíte? Jako třeba např. promýchat vrchní část jílu s pískem a na to teprve dál vrstvit navezený substrát? A z čeho by se tento měl ideálně skládat? Opravdu jsem v tom nováček a zahradního architekta si nemohu dovolit :/. Je... celý příspěvek >
Jak louku předělat na zahradu?, 23.3.2016
z poloviny pozemku chci mít pobytovou část, okrasnou, a z druhé užitkovou, stromy, záhony a tak. Zahrada je jinak ve svahu, spodní část vybagrovaná do roviny na terasu určenou k pobytové části, posezení. Jde mi hlavně o trávník v tuhle chvíli. Aby... celý příspěvek >
Zahrada ve svahu, 14.6.2014
Dobrý den, mám dotaz, zda je nutné použití geotextilie či jiné textilie pod mulč. Budeme osazovat svah, asi 3 m dlouhý, cca 22-25° sklon. Rovněž jestli mi můžete poskytnout nějaké další rady či náměty, velmi uvítám. Jsem abolutní laik a nevim... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika