Příspěvky uživatele - 42.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stále zelená dřevina v květináči, 24.3.2016
Bude problém se zaléváním..
Jak louku předělat na zahradu?, 24.3.2016
V odbagrované části bude asi potřeba udělat drenáž nebo minimálně vyspádovat a vrstvu hrubého písku a pod trávník alespoň 20 cm země s pískem (která se slehne tak na těch 10 cm). Jíl se používá na izolace proti vodě a bude se chovat jako... celý příspěvek >
Jak louku předělat na zahradu?, 23.3.2016
Nevím co si představujete pod pojmem "zahrada" a nechápu smysl navezení zeminy, ale možná má být cílem plastový trávník a kůrový záhon. Já bych louku brala jako ideální základ,  a dle terénu rozvrhla zeleninovou část, umístění stromů,... celý příspěvek >
Lišejník po "padesáté", 22.3.2016
Pan Vysloužil mě předběhl.Záleží na tom co čekáte. Nejsem sadař, ale zdědila jsem neudržovanou zahradu se stoletou jabloní. Po vykácení náletů, vyřezání suchých větví a mírném pohnojení strom vyhnal mnoho nových větví, kvalita jablek... celý příspěvek >
Ochrana plotu proti prorůstání živého plotu, 22.3.2016
Soused vyřešil tento problém ještě lépe - keře zasadil na náš pozemek, a choval se k němu částečně jako vlastnímu - sypal tam suť, aby zvýšil terén a vyrovnal svůj pozemek (je to svah), na podzim forzitie nahoře zasříhl, takže nekvetly, ale košatily... celý příspěvek >
Ochrana plotu proti prorůstání živého plotu, 22.3.2016
A co místo stříhání obracet vetvičky zpátky? Je to sicen pracnější, ale dlouhodobější - nebude košatit..
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika