Příspěvky uživatele - 86.49

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vřetenová sekačka Al-ko Comfort 38 Soft-Touch, 8.5.2017
Zdravím mám podobný problém, bohužel návštěva servisu nepomohla. Podařilo se Vám to nějak rozchodit? Když zkouším vřeteno seřídit a nože se už dotýkají, tak to dře jen na bokach a prostředek je volný. To je asi blbě že
Jakou ruční vřetenovou sekačku?, 8.5.2017
Rád bych po letech oživil toto téma. Vlastním sekačku al ko comfort. Minulý rok setkala celkem v pohodě. Letos ale zanechává nedosekaná stébla. Měl jsem ji v servisu na seřízení ale i po seřízení to sečení není dokonalý. Máte někdo podobnou... celý příspěvek >
Hydroponie 2015, nějaké zkušenosti?, 30.4.2017
Už nějakou dobu se dívám na videa jak lze pěstovat salát nebo jahody téměř bezpracně, jen nejsem přesvědčená, že to lze tak jednoduše. Třeba video "Experimental NTF" je docela přesvědčující, nebo sud s hlínou uprostřed s válcem se žížalami (něco na... celý příspěvek >
Kávová sedlina, 9.4.2017
To by se dala levná káva používat k doplnění stopových prvků jako jiná běžně kupovaná hnojiva? Předpokládám, že by se to kilo za 90 dalo rozhodit v záhoncích a bylo by na delší dobu vystaráno.
Interaktivní hračky pro psy: kdo vyzkoušel?, 4.3.2017
Unavte psy venku. Tříhodinovou aktivní procházku s hrami a učením poslušnosti pejskovi nějaké hračky i nternetu rozhodně nenahradí. A na doma potom stačí obyčejné hračky po dětech - ty taky pískají a mají spoustu cancourů za které je můžou pejsci... celý příspěvek >
Petunie dotaz, 29.1.2017
Jde, jen většina matečných rostlin je F1, takže výsledek je nepředvídatelný.  
Plzák španělský - 2016, 4.7.2016
Od doby, co je krmím modrýma granulkama Feramol (nebo jak), tak téměř nejsou. Ale taky se mi nestýská. Otrokovice
Čerpadlo shazuje chránič, ale ne okamžitě, 14.6.2016
Radím do ničeho nehrabat, ale raději zkuste poprosit nějakého souseda ELEKTRIKÁŘE s měřákem ať Vám celý přístroj řádně proměří, včetně toho proudového chráníče.  Závada může být banální s lehkou opravou(pro znalého), myslím že hned kupovat... celý příspěvek >
Surfínie, 10.5.2016 Obsahuje fotku
Pěstuju normálně doma, jen semena jsou koupené z obchodu, letos chci ale zkusit nějaké semena odebrat z těch rostlin, co mi vyrostou.
Mulč z posekané trávy, 25.4.2016
Používám trávu kde se dá. Letos jsem udělala celý jahodový záhon a podsypala ho trávou ze sekačky. Mělo by to fungovat skvele. 2 v 1. Mulčuje a hnojí.
Slepice - který predátor to udělal?, 25.4.2016
Kuna, tchoř, nebo nějaký jiný lasičkovitý dravec. Na noc každý den dobře slepice zavírejte(doporučuji i nainstalovat sklopec). Dravec slepici otrhá, a jestli tam nebyla krev, tak ji ta kuna vylízala.
Surfínie, 8.4.2016 Obsahuje fotku
Další fotka
Surfínie, 8.4.2016 Obsahuje fotku
Dávám foto těch svých, jak rostou. Zatím jsem nic nezaštipovala, není totiž co.
Odmechování trávníku, 4.4.2016
Také máme všude kopce mechu. Je ho tam více než trávy. Mechstop, skalice, vertikulátor - všechno odzkoušeno ale mech se velice brzo vrátil. Teď zkouším hnojit trávník domácím kompostem, tak uvidíme. Jak to dopadne dám brzo vědětk, pohnojila jsem... celý příspěvek >
Surfínie, 28.3.2016
Chtělo by to fotku, těžko řáct, jak veliké máš sazeničky v půlce března. Já jsem ty svoje teprve včera dopřepichovala.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika