Příspěvky uživatele - 217.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
General LeClerk - praskliny na vetvich pod vyhony, 21.3.2016 Obsahuje fotku
Mate pravdu, stromek mel pri vysadbe pekne koreny a tak jsem ho zastrihnul mene nez jsem mel. Kazdopadne prosperoval velice dobre az do srpna, kdy zacal vadnout. Letos sazene hrusky uz jsem zakratil myslim dobre. Fotkuceleho stromku GL mam bohuzel... celý příspěvek >
Zimné hrušky, 21.3.2016
To me taky zajima, hrusek mam 12 odrud (stromu) + nejake naroubovane, ale neustale me lakaji dalsi. Bohuzel uz nemam misto na nove stromy. Letos jsem chtel Janu zasadit, ale v posledni chvili jsem misto ni koupil Dekanku Robertovu. Hrusky mam... celý příspěvek >
General LeClerk - praskliny na vetvich pod vyhony, 21.3.2016 Obsahuje fotku
Dobry den, na dvoulete hrusni Generala jsem si vsimnul prasklin na vetvich pod vyhony. Je postizena vetsina vyhonu. U ostatnich odrud to nemam. Loni kvuli suchu hruska temer uschla, zachranil jsem ji umelou zavlahou. Nevite o co jde a co s tim?... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika