Příspěvky uživatele - 170.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Anomálie na pouštní růži, 8.4.2016
taky gratuluji - i když tady tohle téma nepatří.. 
Odolná, voňavá a opakovaně kvetoucí pnoucí růže, 26.3.2016 Obsahuje fotku
další krásná a už trochu odolnější je zmiňovaná Rosarium Uetersen - německé firmy Tantau. naroste na oblouk, sytě růžová, vůně slabá.. ale kvete vytrvale a opakuje.  
Odolná, voňavá a opakovaně kvetoucí pnoucí růže, 26.3.2016 Obsahuje fotku
připojuji se ke chvále růže Westerland  . nádherná vůně. opakuje a naroste teda i jako popínavá. záleží na střihu.  květy svítí do daleka.  při tvrdší zimě omrzá, ale zregeneruje.
Růže na kmínku, 20.3.2016
já teda kmínkovou růži v květníku nemám.ale co jsem kde vyčetla, tak se balí květník do bulinkové folie a staví na polystyrenovou desku.    do bytu asi ne -  a už vůbec ne do vytápěných prostor. snad do chladu, ale aby měla... celý příspěvek >
Sazenice ruží od Starkl - nechytili sa, 11.3.2016
mám s růžemi od Starkla velmi dobré zkušenosti. vždy silné a zdravé sazenice, které skvěle prosperují.a to jsem brala nejednou.K  
Růže Camelot - krátká doba kvetení, 3.3.2016 Obsahuje fotku
ještě tu dám překrásnou růži Alexandra Princess de Luxemboug firmy Kordes.. možná se někde ted´na jaře objeví - Hornbach, Baumax, Obi  . uvádí se 120 cm výška, ale při slušných podmínkách naroste hodně přes dva metry.- mohutný keř 
Růže Camelot - krátká doba kvetení, 23.2.2016
až na p. Janču jsou všechny z mé zahrady -- pokud chcete obhlédnout další tak na webu Krásné růže.  - zdraví K.  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika