Příspěvky uživatele - 135.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak nemit pudu na zahonech pred jarni vysadbou holou, 19.3.2016
Nerozumím otázce - v čem je problém? Která rostlina vám kvůli teplé zemi přes den a námraze v noci trpí? Toto jsem nikdy neřešil ani nepostřehl, že by to něčemu vadilo...
Moj sklenik z CD profilov, 18.3.2016
Lanitplast jsou samozřejmě kvalitní, mám taky jeden z nich, 2.1 x 4.5m. Rozhodně se ve větru nesesype, nesesype se ani pod vrstvou sněhu. Ta konstrukce je z pevného dobře profilovaného ocelového plechu, narozdíl od CD profilů, které snadno prohnete... celý příspěvek >
Moj sklenik z CD profilov, 18.3.2016
Když svítí slunko, že? Pokud by nesvítilo, vnitřní teplota se bude blížit venkovní. Vloni jsem dal do skleníku rajčata v půlce dubna a byla jedna mrazivá noc, která mi jich půlku (ty co byly blízko stěn) zničila...
Moj sklenik z CD profilov, 18.3.2016
Moc mi to nedává smysl. Pokud skleník nebude vytápěný, nebude rozdíl mezi 4mm a 10mm tloušťkou, bude se to chovat velmi podobně a v neslunečném mrazivém počasí samozřejmě vymrzne i vnitřek skleníku.
Moj sklenik z CD profilov, 18.3.2016
UD profily jsou samozřejmě výrazně lenější než CD profily, nevím, jak jste přišel na to, že by měly být dražší. Co si vzpomínám, tak jejich cena byla téměř poloviční oproti CD. Nicméně jejich pevnost je oproti CD mizerná a moc bych konstrukci z nich... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika