Příspěvky uživatele - 103.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde koupit rotační nůž do sekačky?, 14.6.2016
Zdravím, máme asi 10 let starou sekačku, kupovanou tenkrát v Bauhausu. Stroj běhá dobře, ale žací nůž už je zničený od kamenů a nedá se moc ostřit. Sekáme cca 2500m2, takže má za sezónu docela najeto. V Bauhausu už tento typ neprodávají a... celý příspěvek >
Šizení hnojiv, 10.5.2016
Včera jsem se na VŠCHT dostal do diskuze o hnojivech a z rozborů na této škole vyplynulo, že výrobci intenzivně šidí složení hnojiv za pomoci marketingových blábolů. Takové NPK se Zeolitem je vlastně hodně Zeolitu a jenom trochu NPK, Cererit to... celý příspěvek >
Masivní úhyn třešní v okolí, 8.5.2016
Nevyrašily vůbec. Ještě že jsem je aspoň trochu zaléval. Jinak by bylo po všech.
Masivní úhyn třešní v okolí, 8.5.2016
Dobrý den, bydlíme na Praze-Západ a po zimě tu je velké množství částečně nebo úplně uschlých stromů třešní, které loni neměli problém. Sami máme na zahradě tři stromy z nichž u dvou odešla cca polovina koruny. Sousedům odešly celé 40-60ti leté... celý příspěvek >
Dolomitický vápenec KVK - aplikace, 2.4.2016
Já jsem v úplně stejné situaci. Mluvil jsem s pánem ze šlechitelské stanice Větrov a ten mi řekl, že základ je světlo, hnojivo a vertikulace. Mech začne převažovat, když má tráva málo živin a neprospívá. Radil mi, ať celou zahradu postříkám... celý příspěvek >
Jak nejlépe využít koňský hnůj?, 1.4.2016
Mám v okolí několik chovatelů koní, kteří dávají za odvoz koňský hnůj. Většinou čistý, bez slámy. Jak jej nejlépe využít? Zaorat, míchat se zeminou, rozmočit a pak rozlévat? Můžu mít i kravský, ale ten je podle mě agresivnější.
Jak osadit louku letničkami?, 28.3.2016
Zdravím, neví někdo, jak rozšířit letničky na velkou plochu bez finančního zruinování? Měl jsem zato, že velkoprodejci budou mít nějaké směsi ve velkém balení za rozumnou cenu, ale sehnal jsem jen 250g směs za 300Kč. To je tak na 10m2 a já chci... celý příspěvek >
Hnojenie, 25.3.2016
Chci mech zlikvidovat a zahradu předělat na užitkovou. Dříve tu byla luční tráva na seno, jenže je nutné vápnit a hnojit. Celou zahradu projedu bránama a vertikulátorem. Nepoškodí orba okolo stromů kořeny? Máme tu třešně a jablka.
Hnojenie, 25.3.2016
To by mě také zajímalo. Máme starou zahradu, která se desítky let nehnojila. Všude je mech a stromy neprospívají. Mech teď vykropím skalicí, ale jak dostat živiny ke stromům?
Secí stroj K-1 pannon, 20.3.2016
Za tu cenu to koupí jen...
Po aplikaci Sava voda zhnedla. Co s tim?, 20.3.2016
Kyselina nevyprchá, pouze se zředí a vy se v té kyselině koupete.
Automatický zavlažovací systém svépomocí, 20.3.2016
Právě že je to stará zahrada, takže vzrostlé stromy, keře, záhony květin a zeleniny. I to je zarazilo. Asi si představovali další vejvar, jako mají z fotbalového hřiště nebo pozemků u novostaveb, kde není ani sedmikráska a nemusí tam zapojit mozek.
Automatický zavlažovací systém svépomocí, 19.3.2016
No já mám zahradu 2500m2 a Hunter mě odkázal na nějakou jejich firmu. Ta měla velký zájem, dokud nezjistila, že nechci závlahu na klíč, ale že jsem po Hunteru chtěl projekt se seznamem komponent. Okamžitě měli "plno" a nemají zájem. To samé i Rain... celý příspěvek >
Vodárna AL-KO, 19.3.2016
Zaplatíte těžké peníze za něco, co budete potřebovat jednou (nastavit vodárnu) a hlavně elektronika je to, co se jako první vysype. Za 10000Kč koupíte mnohem lepší a spolehlivější sestavu.
Automatický zavlažovací systém svépomocí, 18.3.2016
Zdravím, dělal jste si někdo zavlažovací systém? My máme hodně suchou zahradu a když v létě každý den 2 hodiny nezalévám, tak to všechno chcípe. Poptal jsem největší prodejce Hunter, RainBird atd. a chování jejich dodavatelských firem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika