Příspěvky uživatele - 113.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Destilace levného vína, 27.1.2018
Zdravim upozornujem, ze lacne vino je vacsinou padelane, robia to z kukuricneho sladu. hrozno to videlo z vrtulniku. Peter
Plnění klobás mlýnkem, 8.1.2018
Díky za radu, mám další poznatek.:-)
Plnění klobás mlýnkem, 8.1.2018
Dobrý den, tak jsem tady znovu s dalším dotazem.Začínám tak se ptám vás zkušenějších.Chystám se na výrobu domácích klobás a chtěl bych radu ohledně plnění mlýnkem (mám č.8).Musí při plnění použít i šajbu nebo můžu bez?Myslím si že přez šajbu i bez... celý příspěvek >
Odkůrování polínek na uzení, 6.1.2018
Fajn, mám různé názory, udělám průměr a jdu do toho.Dnes jsem dostal ponaučení že jsem vyplašený jak zajíc, jak to bude dám vědět.:-)
Odkůrování polínek na uzení, 6.1.2018
Děkuju za radu, přiznávám,že se uzení s kůrou celkem obávám.Reaguji tím na odkazy mnoha lidí kteří doporučují zásadně kůru odstranit.Ještě se zeptám jak dlouho máte dřevo sušené?Já jsem sehnal polínka naskládaná v m3,uskladněná venku(strom poražený... celý příspěvek >
Odkůrování polínek na uzení, 6.1.2018
Dobrý den, může někdo poradit jak snadno odkůrovat dřevo na uzení?Udil jsem teprve 2x (úspěšně),bukové dřevo(polínka) jsem pracně zbavoval pomocí dláta a kladívka.Znáte někdo snadnější způsob?Díky za radu.
Traktůrek na sad cca 3000m2 = vysoká tráva, 16.11.2017
Zdravim ja mam sad, spon vysadby 4 x 4 metre, cca 5000 m2. Raz mi kamarat to kosil traktorom Husquarna, ktore sam predava. Nikdy viac, traktor sa hodi len na volne plochy, pripadne ak mate stromy v riadkoch, ako su moderne intenzivne vysadby. Ako... celý příspěvek >
Postřikovač Straus Austria, 5.11.2016
Vazeny pane Viete prd o Cine, tam sa vyrabaju BWM, AUDI, VW. Cinania maju vlastne rychlovlaky (300 km za hod), nie su sto rokov za opicami, to skor my v byvalom vychodnom bloku. Vsetky fabriky vlastnia zapadniari, my sme iba robosi za... celý příspěvek >
Postrekovac alebo rosic, 13.5.2016
kolko mate stromov a ake su vysoke?
Vari vs Dakr, 13.3.2016
Zdravim ja mam Dakr FD2 s bubnovou kosackou, drticom konarov, vozikom a teraz som dokupil rotavator. Pozemok cca 500 m vinohradu, ktory rotavatorujem, cca 7000 m sadu, este podla situacie uvidim, ci nieco prikupim. Rotavator som dokupil aj kvoli... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika