Příspěvky uživatele - 135.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Název rostlinky, 12.3.2016
Dobrý den. Díky za název. Už vím, proč ji mám tak mizernou. Netušíc, že je to letnička, týrala jsem ji celou zimu na okně, je taková, jako na fotce a začíná kvest, ale jen několik květů. K množení jsem si zjistila, že se má přistříhnout, narostlé... celý příspěvek >
Název rostlinky, 9.3.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den. Prosím, znáte tuto kytičku? Děkuji Marie
Nemoc zimolezu, 28.6.2015
Ano, máte pravdu, nikdy neopadává úplně, krom toho teď plně kvete. Máme ještě zimolezy obecné a německé, ty to zatím nemají. Postupuje to rychle. Musím koupit nějaký postřik. Právě proto žádám o radu, co pořídit. Marie
Nemoc zimolezu, 28.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den. Během jednoho týdne nám začal hnědnout a usychat zimolez japonský. Potřebuji radu - co to může být a co s tím. Děkuji za pomoc. Marie
Moc prosím o pomoc s identifikací rostliny, 9.8.2014
Gazánie?
Znáte ji?, 7.4.2013 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Dostala jsem tuto květinku a nevím název. Poradíte? Mám lodyhu s odkvetlými kvítky odstranit? Děkuji Majka
Jméno keře, 30.10.2011
Dobrý den. Děkuji za odpovědi. Marie
Jméno keře, 21.10.2011 Obsahuje fotku
Ještě jedna fotka
Jméno keře, 21.10.2011 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Ráda bych znala název tohoto keře. Myslím, že kvete bílými visícími květy. Bohužel si již nevzpomínám, jak vypadaly. Zahradu jsem zdědila a keřík letos nekvetl. Taky mi připadá jako by zplaněl. Ráda bych si ho zachovala, ale nevím co... celý příspěvek >
Název rostlinky, 24.8.2011
Dobrý den. Děkuji. Marie
Název rostlinky, 22.8.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den. Dostala jsem lístek k rozmnožení. Pomůžete mi se jménem? Děkuji Marie
Poznáte tuhle rostlinu?, 2.6.2011
Ahoj. Mám tuto kytku také a nevím, jak se jmenuje, ale ten kyjovec jsem si vyhledala a určitě to není ona. Moje bydlí přes zimu na chladné světlé chodbě, na celé léto jde ven do stínu, zalévám dost, nechávám proschnout.Měří skoro metr, ale je to... celý příspěvek >
Co je to za rostlinku?, 9.4.2011
Děkuji. Je to ona. Hezký večer. Marie
Co je to za rostlinku?, 9.4.2011 Obsahuje fotku
Prosím, jak se jmenuje tato rostlinka? Děkuji Marie
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika