Příspěvky uživatele - 252.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2016, 19.8.2016
No také mě to napadlo. Ale pozdější sklizeň mi potvrzují i jíní v okolí. Navíc rosliny jsou pěkné silné. Obýram spodní listy, aby měli víc světla. H.K.
Rajčata 2016, 19.8.2016
Dobrý den. Máme chladné léto. Já měla první rajče 2.8., takže o 2 týdny později jak loni. I úroda bude slabší. Loni a předloni jsem chodila na rajčata s kýblem a letos mi stačí malá miska. PS. pane Vladimíre potvrzuji křížení v min. 50% případů -... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 20.6.2016
Děkuji. Pravděpodobně se jedná o křížence. Originální semena zakoupena 2014. Loni dopěstován vysemeněný. Robusní rostlina. Kde seženu podrobné info v češtině na toto téma? H.K.
Rajčata 2016, 17.6.2016
Pane Vladimíre. Jsem sice začátečník. Ale vím, že Stupice mají bramborový list a jsou na nich již 2cm zelené plody. Brutus měl také bramborový list. Ostatní mají listy zubaté (Porýní, Drops, Datlo, Tornádo, Goldkrone, Zlatava, Bejbino). U Zlatavy... celý příspěvek >
Divoká rajčata - naivní dotaz?, 17.6.2016
Já bych se bála, že nedozrají. Všude se uvádí, že jsou pozdnější. Mám je letos poprvé. Kvetou 3 týdny. Zrát by měli až od půlky srpna. H.K.
Kolik jahod pro 3 člennou rodinu, 15.6.2016
Naše děti to češou ještě zelané. Jak to začne plně zrát zaujme je něco jiného. Před týdnem začaly jahody a teď už jsou na třešních, pak budou višně a hrách. V látě maliny, borůvky, rybízy,  meruňky, broskve, letňáče. Závěr léta jablka, hrušky,... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 14.6.2016
No vidíte. A mě rodina vyčítá, že mě zajímá jen zelenina :) Já vím houby. V práci pročítám internet. A na zahradě jsem jen pár hodin v týdnu. Křížení jsem zatím nezpozorovala. Mám 9 odrůd a stále mají všechny stajné tvary i barvy.  H.K.
Rajčata 2016, 13.6.2016
Zajímavé. Takže se vám stalo, že ze semen vyrostlo něco nového? My máme čmeláků málo. Mě se zatím žádná nepokřížila. Děkuji za inspiraci. Jak to lze ale udělat pokud, budu chtít křížit úmyslně a následně selektovat na ranost a odolnost (u rajčat a... celý příspěvek >
Jaký máte hrášek?, 10.6.2016
Velké poděkování panu Ivanovy z okénka. Kapucín má 1,2m a nádherně kvete. Taktéž bob je obsypán květy. Vysokého hrachu vyklíčila 1/3 a pne se po stěně z jabloní. Zdraví Hana Kédlová
Vrtalka pórová - co dál?, 9.6.2016
Koukám, ža vám nikdo neodpovídá. Mám stejný problém, a to u cibule a u poru. Postřik existuje, ale asi jako prevence. Stejnou službu prý udělá i bílá netkaná textilie. Ale vyzkoušeno to nemám. Co vím tak vrtalka je asi 5mm velká muška co v květnu... celý příspěvek >
Rajče Stupické polní, 2.6.2016
Stupické na jeden výhon šlo také. Možná bylo nižší, ale plody v trsu těsně namačkány na sebe a zrálo jako první. Není F1, takže se dají schovat semínka. Na víc výhonů by to zabralo víc místa.
Mravenci na kořenech kedluben, 1.6.2016
V malém se to dá řešit i tak, že rostlinu vyrýpnete osprchujete kořeny a do mraveniště nalijete celou konvici vroucí vody. Ale pokud jsou mravenci jen průvodní jev, nastěhují se vám tam jiní.
Rajče Stupické polní, 1.6.2016
Přivázat k tyčce? A někdo ho pěstuje i jako keříkové myslím. Já ho mám na jeden výhon namotané na spirálu. Plodí dobře. Už má 2cm velké plody.
Neuspech v pestovani mrkve, 25.5.2016
Mrkev má prý horší klíčivost. Mě kromě ředkviček kořenová moc nejde. Osvědčila se mi kulatá mrkev Rondo. A letos to vypadá, že bodou i 4 pestyňáky. Sousedka říkala, že jí kvůli suchu nevzešlo nic.
Rybízová šťáva, 25.5.2016
Dělávala ho moje babička. Když jsem byla malá nic jiného nebylo. A vždy jsem se těšila na to želé u dna.. ŠŤÁVA- 1kg ovoce rozmačkáme, svaříme 3/4l vody, necháme vychladnout a nalijeme na obsah. Na 1kg ovoce přidáme 3dkg kys. cit. (tak to má... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika