Příspěvky uživatele - 182.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Smysluplný počet hlav révy, 13.7.2016 Obsahuje fotku
V nadmořské výšce 500 m.n.m. na 50 rovnoběžce je rozteč řad 1,66 m málo a odrůdy je nutné vybírat z těch raných, aby vám dozrály. Pokud uvažujete o modrých odrůdách, vyzkoušejte Marquette, se kterou jsem velice spokojen a v kombinaci s Nerem můžete... celý příspěvek >
Napadení révy - hálčivec?, 21.6.2016
Takto se mi prezentuje taky jedna nová odrůda, ale na přeočkovaném kmínku nikoliv. Lámal jsem si s tím dlouho hlavu a dospěl jsem k tomuto závěru. Pokud se jedná o první, max druhý takto deformovaný list na výhonu odspodu, pak to může být poškozením... celý příspěvek >
Listy revy - co je příčinou, 21.6.2016
Typoval bych to rovněž na lakonosce, který se hojně rozšířil např. v okolí Havířova. Napovídalo by tomu to poškození (okousání) listů na související fotografii. Podobný brouček Zobonoska révová vyžírá v čepelích listů chodbičky, samičky rovněž... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 7.3.2016
Nebylo mi to jasné a připadalo důležité. Děkuji za vysvětlení. Vin_Jc
Řez révy - teď?, 13.2.2016
Nemám sice velké zkušenosti, ale osobně mám odpozorováno, že na intenzitu slzení má vliv, v jaké fázi dormance se réva v daném místě nachází. Letošní průbeh zimy napovídá tomu, že by bylo vhodnější provést řez spíše dřív, tedy už nyní. Jaký vliv má... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika