Příspěvky uživatele - 204.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slivovice od Jelínka, 2.3.2016
Vážený pane, Vaše slova mají cenu zlata. Nicméně, podle mých zkušeností závisí konečná koncentrace na přírodě - jaké je ovoce, jak prokvasí, jak se povede destilát. Já sám ředím vždycky individuálně, aby to co nejvíc chutnalo. Takže koncentrace mezi... celý příspěvek >
Macerování bylinek, 2.3.2016
Kde kdo vyrábí bylinné kapky nebo likéry. Tak mne napadlo, je lepší macerovat byliny ve vodě a pak dolít líh, macerovat byliny ve směsi lihu a vody nebo macerovat byliny v lihu a naředit vodou? Leckdo odpoví, že v každé kapalině se vymacerují složky,... celý příspěvek >
Dřevo do destilátu, 2.3.2016
po 5 týdnech jsem to dal ochutnat několika zkušeným sousedům a sousedkám. Považovali to za velmi dobré. Nevím. Možná mi chtěli jen lichotit. Nicméně, připomíná to Whisky. Chutí i vůní, barva je trochu světlejší. Teď je také čas, abych prozradil, z... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika