Příspěvky uživatele - 168.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrab ako živy plot - vysadba v jednom rade, 31.5.2020
Dobrý den, měl bych také otázku k habrům. Nyní je možnost sázet pouze kontejnerové rostliny. Ty jsou samozřejmě dražší. Získám nějakou výhodu, když nyní zasadím rostliny s balem nebo mám vydržet do podzimu a zasadit rostliny prostokořené (třeba i... celý příspěvek >
Dendrobium nobile, 16.10.2019
Mám dendrobium nobile. Mají se odstřihávat odkvetlé stvoly? Lída
Motúčko - elektrické kolečko, 28.2.2016
Bezvadný pomocník při odvozu hnoje po špatném hrbolatém a bahnitém terénu.Při výjezdech po rampách a do kopců výborný.Jediné co mi vadí je poměrně velká váha.
Jakou odrůdu?, 16.9.2015
A co Hardyho máslovka? Máte s ní někdo zkušenost, hlavně co se týká strupovitosti a rzi? Děkuji.
Jakou odrůdu?, 16.8.2015
Máme RD se zahradou a sklep, kde se jablka a hrušky dají skladovat, a doma jsme pořád, takž mi je vcelku jedno, kdy se budou hrušky sklízet, jen jsem začala přece jenom uvažovat o letní odrůdě. Mám raději měkčí hrušky a ty podzimní, si myslím, že by... celý příspěvek >
Jakou odrůdu?, 14.8.2015
Chtěla bych poradit s výběrem 1 hrušně. Ráda bych, aby měla korunu úzkou, né rozložitou, nejlépe čtvrtkmen, průměrně plodila, stejně tak velikost plodů aby byla průměrná a chutově dobrá, šťavnatá, bez tvrdých peciček uvnitř a také odolná. Mám vybráno... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika